Kateřina Marie Tichá vydáva akustické EP Kolemjdoucí. Fanúšikovia na ňom nájdu skladby Příteli, Zničená zem a Kolemjdoucí

Prvý autorský album Kateřiny Marie Tichej vyšlo v októbri minulého roka. Zožal nadšené ohlasy nielen od poslucháčov ale aj odbornej kritiky. Talentovaná skladateľka a speváčka Kateřina Marie Tichá predstavila k piesňam Sami a Zničená zem aj pôsobivé videoklipy. Počas decembrového núdzového stavu streamovala živý koncert a teraz prichádza s akustickým EP s názvom Kolemjdoucí. Ten obsahuje tri živé nahrávka z jamsession v nahrávacom štúdiu RePraguae a vychádza iba digitálne. Dnes k nemu Kateřina vydáva live verziu singlu Zničená zem. Oficiálny videoklip už atakuje pol miliónovú hranicu.

EP obsahuje rovnomennú skladbu Kolemjdoucí, ktorá vyšla vo svojej akustickej verzii, tiež ako video záznam pražskej session, kde Kateřinu doprevádzal na piane jej producent Ondřej ODD Turlák.

Za dva mesiace video nazbieralo viac ako 220 tisíc zhliadnutí. Ďalšie skladby na EP sú Příteli a akustická verzia hitu Zničená zem, kde Kateřinu doprevádzajú na gitare Matouš Rohovský a na piano Jirka Urgošík, ktorí sú tiež stálymi členmi jej doprovodnej skupiny. Záznam zo session vychádza práve na YouTube kanále.

Kateřina Marie Tichá - Zničená zem (live)

EP Kolemjdoucí (streaming)

https://www.instagram.com/katerinamarieticha/

https://www.facebook.com/KaterinaMarieTicha/

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal Music 

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.