Symfónia umenia otvára dvere detským talentom: Hľadáme nové spevácke hviezdy na festival!

Festival Symfónia umenia, vyhlasuje konkurz na spevákov/speváčky do pripravovaného koncertu s názvom "Rozprávka o pravom šťastí". Táto jedinečná príležitosť ponúka mladým talentovaným spevákom vo veku od 8 do 13 rokov možnosť účinkovať v tomto veľkolepom predstavení, ktoré bude mať premiéru práve na festivale Symfónia umenia.

"Spoločne s dirigentom Gabrielom Rovňákom sme sa po minuloročnom úspechu koncertu Najkrajšie česko-slovenské rozprávky, rozhodli zopakovať aj tento rok spoluprácu na festivale.  Verím, že umenie má inšpirovať a transformovať životy nielen dospelých ale aj detí. Preto dávame túto možnosť, vďaka ktorej naše deti rozvinú svoj umelecký potenciál a zároveň si užijú nezabudnuteľný zážitok na pódiu. Tento koncert nie je len o hudbe ale aj o podpore a povzbudení budúcich generácií umelcov.“ - Andrea Kozáková, riaditeľka festivalu Symfónia umenia.

Konkurz sa uskutoční dňa 8. júna 2024 o 15:00 hodine v DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava.

Najúspešnejšie deti budú mať možnosť vystúpiť na veľkom festivalovom pódium spolu so symfonickým orchestrom a profesionálnymi spevákmi. Toto stretnutie s hudobnými špičkami bude pre mladých umelcov nezabudnuteľným zážitkom.

Máte talentovaného speváka/speváčku vo veku od 8 do 13 rokov? Nezmeškajte túto šancu a prihláste sa ešte dnes!

Registrácia je otvorená do 31. mája 2024.

Viac informácií a registráciu nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.symfoniaumenia.sk.

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov

O festivale Symfónia umenia:

Medzinárodný multižánrový festival Symfónia umenia je najväčším open air festivalom svojho druhu na Slovensku. Spája rôzne žánre a prepája ich s inými formami umenia. Jeho cieľom je sprístupniť umenie širokej verejnosti a prinášať veľké orchestrálne produkcie.

Facebook: @symfoniaumenia | Instagram: @symfoniaumenia | web: www.symfoniaumenia.sk

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.