ElevenHill a Zuzana Smatanová prekvapili spoločnou skladbou a klipom Ako poslední

Prešovská skupina ElevenHill a Zuzana Smatanová naspievali spoločný duet Ako poslední, v ktorom sa spojil zamatový barytón lídra kapely Mariána Ferenca a výrazný hlas populárnej speváčky. Výsledkom je zaujímavá a presvedčivá lyrická výpoveď, ktorú muzikanti zverejnili v utorok spolu s očarujúcim videoklipom.

Pre ElevenHill je takáto spolupráca o to nevšednejšia, že ich doterajšia tvorba bola výlučne v anglickom jazyku. Chalani si prednedávnom dali výzvu napísať slovenskú pesničku a rozhodli sa, že ich prvý slovenský singel bude zároveň duetom. S ponukou na spoluprácu oslovili Zuzanu Smatanovú, ktorej sa ich hudba páčila a s duetom súhlasila.

Eleven Hill a Zuzana Smatanová, klip Ako poslední

"Sme neskutočne radi, že práve Zuzana Smatanová je súčasťou tohto projektu. Aj keď sme sa s ňou nikdy predtým osobne nestretli, hneď po prvej spontánnej komunikácii a po jej hudobnom vstupe do pesničky sme okamžite vedeli, že je to ten správny človek a o to viac sme mali radosť z jej prítomnosti. Prišlo k nádhernému spojeniu dvoch svetov a myslíme si, že tento náš spoločný projekt v podobe piesne Ako poslední sa vydaril nad naše očakávania," uviedol člen skupiny ElevenHill Rado Hanzel.

Eleven Hill a Zuzana Smatanová, klip Ako poslední

"Priznávam, že v posledných rokoch nekývnem tak rýchlo na spoločný duet, ako som kývla v tomto prípade. Po prvom vypočutí pesničky som si povedala, že sa rada stanem jej súčasťou, pretože má v sebe akýsi nádych starých westernoviek, a pritom je pekne jednoduchá a priamočiara. Hoci sme sa v štúdiu s kapelou ElevenHill nestretli, na uchopenie melódie svojho partu som dostala voľnú ruku. Našla som si tak polohu, ktorá mi najlepšie sedí, čím som sa pekne odlíšila od Mariánovho spevu," uviedla Zuzana Smatanová.

Eleven Hill a Zuzana Smatanová, klip Ako poslední

"K nášmu prvému stretnutiu prišlo až pri natáčaní videoklipu na ranči pri Bardejove. Skvelá skúsenosť pre nás všetkých. Veľká poklona mojej dablérke Mirke Tomšíkovej Kytkovej, ktorá na svojom koni predviedla krásne kaskadérske kúsky. Spolu s jej partnerom Lukášom ma jeden z nich naučili a pod mojím vedením kôň vyskočil prednými nohami na stôl. Mám radosť z tejto spolupráce a verím, že ľudí pesnička aj videoklip osloví," vyjadrila svoju spokojnosť speváčka.

Redakcia NUlife.sk / Pavol Smolka, PR manažér

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.