Zažite atmosféru F1! Už zajtra privíta Námestie slobody v Bratislave Red Bull Pit Stop Challenge Live

Už zajtra, v utorok 8. júna, od 12:00 do 20:00 sa v Bratislave na Námestí slobody pred Fakultou architektúry a dizajnu STU môžeš tešiť na Red Bull Pit Stop Challenge Live.

To znamená, že si budeš môcť skúsiť, aké je to vlastnými rukami vymieňať kolesá na reálnom šasi formuly pomocou skutočných nástrojov na to určených a používaných priamo v boxoch F1. Tento zážitok na teba čaká v niekoľkých lokalitách po celom Slovensku. Stačí sa dopredu registrovať, doraziť vo vybraný čas a ukázať, čo spolu s tvojím tímom dokážete!

Registrovať sa môžeš už teraz ⬅️

ČO OČAKÁVAŤ?

Počas pretekov F1 sa o zastávku v boxoch stará až 20-členná posádka vyškolených mechanikov. Traja majú na starosti každé koleso, dvaja dvíhajú monopost a zvyšok rieši ďalšie detaily, ktoré treba doladiť. Tím si svoje „operácie“ trénuje niekoľko tisíckrát za sezónu, až kým sa mu to nestane absolútne prirodzeným úkonom, ako choreografia tanečníkov baletu – akékoľvek zdržanie v rámci rutiny, aj desatinka sekundy, môže tím stáť pódium alebo body.

V rámci Red Bull Pit Stop Challenge Live budú účastníci v 4-členných tímoch súťažiť na rýchlosť vo výmene dvoch kolies pripravenej formuly. Reálne šasi vážiace 880 kg, nástroje od majstrov z Red Bull Racing Honda a vaše zlaté ručičky. 🔧 🤲 Ak budete rýchlejší, ako súperi, vyhrávate. A že je teda o čo hrať!

CENA, AKÚ INDE NEZÍSKAŠ

Najrýchlejšie tri tímy na každej zastávke získajú Red Bull Racing Honda merchandise a zásobu energie, no zároveň je tu ešte aj hlavná cena ➡️ lístky na zájazd na veľkú cenu F1 pre všetkých členov tímu! 🎫 Termín a lokalita budú upresnené podľa aktuálnej pandemickej situácie.

Red Bull Pit Stop Challenge Live na Slovensku

Ako rýchlo dokážeš spolu s ďalšími 3 kamošmi vymeniť predné kolesá na monoposte F1? Otestuj šikovnosť svojich rúk, zaži jedinečný zážitok a vyhraj pre teba a tvoj tím zájazd na preteky Formuly 1! Registráciu nájdeš v jednotlivých zastávkach! Red Bull Pit Stop Challenge Live po Slovensku v dňoch 6 jún - 25 júla 2021!

VIAC NA : https://www.redbull.com/sk-sk/event-series/f1-pit-stop-challenge-live

rNUlife.sk / Dominika Gadušová, PR RedBull / © GETTY IMAGES / RED BULL CONTENT POOL

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.