Imagine Dragons vystúpia so svojou plnohodnotnou takmer DVOJHODINOVOU šou už o pár dní

Trojdňový festival Lovestream, kde vystúpia svetové hviezdy ako Imagine Dragons, ktorí predviedli skvelú koncertnú rozprávku v koncertnom play liste plnom hitov aj na práve skončenom Szigete v Budapešti, kde sa účasť práve počas ich koncertného dňa vyšplhala na takmer 100 tisíc fanúšikov. Ďalej hviezdy ako The Killers, Jason Derulo, Jessie Ware, Martin Garrix či Hardwell vypukne už tento piatok. Brány festivalu sa  pre všetkých fanúšikov otvoria v piatok 18.8. o 12:00 a zatvoria v pondelok 21.8. o 12:00.

Aktuálne na letisku vo Vajnoroch v Bratislave prebiehajú práce na príprave celého areálu. Fanúšikov Lovestream festivalu čaká najväčší stejdž so strechou použitý na Slovensku. Jeho šírka je 68 metrov, výška 18 metrov a hĺbka 40 metrov. Stavalo ho viac ako 80 ľudí počas 4 dní.  Jeho demontáž bude trvať 2 dni.  Materiál a techniku na jeho stavbu priviezli v 22 kamiónoch.

Rozloha areálu s parkovacími miestami Lovestream festivalu je o veľkosti 100 futbalových ihrísk.

Festival ponúkne to najlepšie, čo sa na Slovensku v rámci hudobných festivalov ponúknuť dá, a okrem top hudobného programu s tými najväčšími hviezdami svetovej pop music sa môžete tešiť na tú najlepšiu zábavu, na tú najlepšiu žúrku leta! Ponúkame prehľad najdôležitejších informácií pre všetkých fanúšikov.

Ako sa na festival dostanem?

Lovestream festival pripravil okrem posilnenej mestskej hromadnej dopravy a vlakov stručný prehľad ako sa dá na festival dostať kyvadlovou dopravou, autom, vlakom, autobusom, bicyklom či pešo. Všetko nájdete na webe.

Ako sa dá platiť na festivale?

Lovestream festival bude cashless. Pri vstupe dostanete digitálnu peňaženku v podobe náramku, ktorým budete môcť platiť všetko na festivale. Kredit si môžete dobiť aj vopred cez aplikáciu NFCtron.

Kde sa môžem ubytovať?

Možností je viacero. Areál disponuje stanovým mestečkom Tent Inn, kde si môžete rezervovať stan.   Ak si zakúpite parkovacie miesto so stanom, môžete si postaviť vlastný stan hneď vedľa auta. Poslednou možnosťou je priniesť si vlastný stan, ktorý si postavíte v zóne pre public camping, táto možnosť je zadarmo s platnou vstupenkou.

Aké budú na festivale možnosti občerstvenia?                

Viac ako 50 stánkov s jedlom a nápojmi (alko a nealko) uspokojí všetky chute. Vlastné nápoje a jedlo nie je možné priniesť do areálu festivalu.

Čo všetko nájdem v areáli festivalu?

3 hudobné stage, gastro stánky, 30 barov, zábavný park, detská zóna, VIP zóna,  ART zóna, zdravotné stredisko a mnohé ďalšie atrakcie a aktivity. Areál sa nachádza na trávnatej ploche, čomu odporúčame prispôsobiť obuv.

Festival odštartuje už v piatok o 15-tej hodine Kamrad autor hitu „I believe“, ktorý sa predstaví poprvýkrát na Slovensku a víkend plný najväčších svetových hitov ukončí  svojou energickou šou v trvaní viac ako 100 minút kapela Imagine Dragons v rámci ich Mercury World Tour, ktorá začne presne o 22:00hod.

Všetky informácie nájdete na webe LOVESTREAM festival 2023 - Staré letisko Vajnory Bratislava.

Vstupenky │ LOVESTREAM Festival 2023 │ Bratislava Vajnory

rNUlife.sk / Erika Barkolová, PR Lovestream/ foto: lovestream.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.