ROBERT POSPIŠ & MARTIN SILLAY VYDÁVAJÚ SINGEL SPIEVAJ MI, SPIEVAJ

Hudobná a producentská dvojica predstavuje nový singel, ktorý vychádza dva mesiace po skladbe Uteká láska svetom. Novinka Spievaj mi, spievaj je ďalšou piesňou z albumu Piesne na dobrú noc.

„Skladba Spievaj mi, spievaj je kontrastom voči prvému singlu Uteká láska svetom. Je to pieseň, ktorá prišla z tmy. Čakala na nás. Dieťa a rodič / rodič a dieťa. Ten najkrehkejší vzťah. O ňom rozpráva skladba Spievaj mi, spievaj. V ére, ktorú prežívame, má text aj druhý význam. Je prosbou. Prosbou o to, aby všetko zostalo také aké je. Neporušené, bezpečné, na svojom mieste. Aspoň na chvíľu,“ vysvetľuje vznik skladby Robert Pospiš.

Novinku nahral, rovnako ako prvý singel Uteká láska svetom, iba s Martinom Sillayom. Hudobná a producentská dvojica tak opäť potvrdzuje svoj návrat k pesničkárstvu.

„Máme za sebou množstvo nahrávok z rozličných žánroch. A to nás veľmi ovplyvnilo. Hudbu vnímame ako otvorený svet. Kombinujeme rôzne prostredia, ale výsledkom je náš vlastný rukopis. A to nás baví stále viac,“ dodáva Martin Sillay.

Autorom singlového obalu je Jan Skaličan. „Jano je tak jediným externým človekom. Tento návrat k minimalizmu nám v súčasnosti veľmi vyhovuje. V pláne už máme väčšie nahrávky, ale Piesne na dobrú noc nás vrátili späť k našim koreňom,“ uzatvára Robert Pospiš. Singel Spievaj mi, spievaj vychádza vo vydavateľstve Real Music House.

Pieseň nájdete aj na všetkých dostupných streamingových platformách: https://songwhip.com/robert-pospis/spievajmispievaj

Web: www.realmusichouse.sk
Facebook: www.facebook.com/realmusichouse
IG: www.instagram.com/realmusichouse

rNUlife.sk / Real Music House

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.