České komédie v slovenských kinách milujeme! Jednotkou návštevnosti sa stala novinka Za všetkým hľadaj ženu

Pred víkendom vstúpila do kín a suverénne sa postavila na čelo rebríčka ich návštevnosti – česká komédia Za všetkým hľadaj ženu je novým kinohitom! Počas premiérového víkendu ju videlo 11 540 diváčok a divákov, spoločne s naplnenými predpremiérovými uvedeniami ich má na svojom konte už 14 827! A jej púť kinami ešte len začala...

Žiadna fanúšička ani fanúšik českých komédií by si nemali nechať ujsť filmovú novinku, v ktorej sa tri kamarátky spoja, aby pomohli jednej z nich získať si srdce odťažitého muža. Sympatická Alex (Hana Vagnerová), svojhlavá Irena (Betka Stanková) a energická Marta (Tereza Rychlá) dajú hlavy dohromady, aby rozlúskli tak tvrdý oriešok, akým sa ukáže byť úspešný podnikateľ Albert (Marek Vašut). Možno pri tom počúvnu aj rady a odporúčania staršej ženskej generácie – Alexinej mamy (Zlata Adamovská) či babičky (Daniela Kolářová). A možno zároveň niektoré z nich zistia, že muži v ich živote síce majú svoje vady, ale... kto by ich nemal?

Marek Vašut, jeden z najúspešnejších českých hercov, ktorý stvárňuje charizmatického Alberta, o svojej postave nadnesene hovorí: „Albert je zrelý muž v najlepších rokoch, na vrchole síl. Je riaditeľom veľkej, zdá sa, že aj veľmi úspešnej ostravskej stavebnej firmy. Po mnohých peripetiách svojho citového života, zdá sa, stretáva svoju životnú lásku. Život to má však vymyslené trochu inak... Viac vám, samozrejme, nepoviem, pretože by som prezradil viac, než mám.“

Ako plán zamilovanej Alex a jej kamarátok dopadne a či sa vysnívaného muža podarí „uloviť“, sa môže cieľové publikum dozvedieť práve teraz v kinách. Romantickú komédiu Za všetkým hľadaj ženu tam priniesla distribučná spoločnosť Continental film.

rNUlife.sk / Peter Gašparík, PR manažér spoločnosti Continental film

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.