IVANNA BAGOVÁ predstavuje emotívnu skladbu “Poďme v mieri žiť”

Víťazka speváckej súťaže Hlas Československa pôvodom z Ukrajiny - Ivanna Bagová vydáva emotívnu skladbu “Poďme v mieri žiť”. Skladba vznikla ako reakcia na udalosti dejúce sa u našich východných susedov, s ktorými je speváčka silne prepojená.

“Pieseň v sebe nesie nesmierne dôležité poslanie a to nastaviť emóciu poslucháča na dobrotu, mier porozumenie a lásku, že nech sa deje čokoľvek, človek nikdy nesmie stratiť svoju ľudskosť a nepodľahnuť zlým emóciám ako je nenávisť, zlosť a hnev, ktoré negatívnym spôsobom ovplyvňujú našu dušu.” dodáva Ivanna.

Text aj hudbu si speváčka napísala sama a s dokonalým finálnym orchestrálnym aranžmánom jej pomohol talentovaný hudobník, multiinštrumentalista a spevák Peter Bažík.

Skladba v sebe nesie posolstvo globálného mieru, pokoja, porozumenia a snaží sa poslucháča motivovať k zamysleniu sa nad skutočnými hodnotami života. “Som toho názoru že všade na svete sú ľudia ktorí sú schopní pomôcť ale aj takí čo sú schopní ublížiť a preto si myslím, že nezáleží na tom akej národnosti si, ale aký si človek vo vnútri a akými emóciami sa chce každý z nás denno denne obklopovať,” spomína speváčka

Silnú emóciu pesničky, z ktorej môžete mať naozaj slzy na krajíčku, sa Ivanne podarilo preniesť aj do kreatívneho videoklipu, v ktorom je speváčka pomaľovaná ako Zem.

“Mojou víziou bolo znázorniť trpiacu matku zem. O zhmotnenie tejto vízie sa okrem producentského zastrešenia Petra Bažíka postarala aj piata najlepšia bodypainterka na svete Marta Gejdošová. Vizuál klipu tvoril Marco Procházka v spolupráci s tímom Content Factory, Matej Šefranko sa postaral o tvorbu backstage obsahu a na celý proces dohliadal ostrieľaný, vizionársky režisér Michael Sharmant,” dodáva Ivanna.

Speváčka Ivanna Bagová momentálne intenzívne pracuje na svojich nových skladbách. Na svojom hudobnom “konte” má už spolupráce s viacerými umelcami ako napr. so známym českým spevákom Michalom Davidom, skupinou La Gioia, DJ Drozďo & Demex či skupinou Maduar.

IG: @ivanna_bagova

rNUlife.sk / TS pripravila: Andrea Turčina, ALL ABOUT MUSIC / foto: Matej Šefranko

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.