Special Guest: Charkovské národné akademické divadlo opery a baletu v Red Cat Cabaret Clube

Red Cat Cabaret Club privíta špičkových ukrajinských umelcov z 250 členného súboru Charkovského národného akademického divadla opery a baletu, ktorí našli útočisko neďaleko Bratislavy, v utečeneckom tábore v Gabčíkove, a sú pripravení uniesť vás svojimi rytmami tanga, jazzu, klezmeru aj opery do sveta vášne, melanchólie, elegancie a slobody.

Tento jedinečný zážitok plný slávnych melódií vám sprostredkuje sedem umelcov, budete počuť sláčikové kvarteto, harmoniku, violončelo, perkusie, klavír, saxofón a spev. A ktovie čo sa ešte prihodí... ako v kabarete!

Klub otvára o 20:00, koncert sa začne o 21:00, vstupné je 25€

We are honored to welcome to our club top Ukrainian artists from the 250-member of the Kharkiv National Academic Theater of Opera and Ballet, who have found refuge near Bratislava, and are ready to take you with their rhythms of tango, jazz, klezmer and opera into the world of passion, melancholy, elegance and  freedom.  This unique experience full of famous melodies will be brought to you by seven artists, you will hear a string quartet, harmonica, cello, percussion, piano, saxophone and vocals.  And who knows what else will happen... like in a cabaret!

Red Cat Cabaret Club
 Kúpiť lístky

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.