Igor Holka vymenil rockovú kapelu PANDORA za sólo dráhu a prichádza s prvým singlom i videoklipom "Snívam"

Volám sa Igor Holka, som spevák, hudobník, songwriter. Prezentujem sa vlastnými piesňami, spolupracujem a vystupujem s kapelami. Hudbe sa venujem už pätnásť rokov.. takto začína Bio na Igorovom webe. Po niekoľkých rokoch pôsobenia v rockových kapelách sa rozhodol ukončiť jednu etapu svojho života a pustiť sa do vlastného sólo projektu.

„Odmalička som sa venoval rockovej hudbe a jej tvorbe. Ako dozrievam, menia sa aj ľudia a prostredie, v ktorom sa pohybujem. Zrazu som si uvedomil, že mám svoj playlist plný mien ako Bruno Mars alebo z tých slovenských, Adam Ďurica," začína svoje rozprávanie Igor.

Veľkou zmenou prešli aj námety a texty jeho pesničiek, ktoré si takisto píše sám.

„Pred desiatimi rokmi som bol bezstarostný mladý chalan, ktorého jedinou starosťou bolo baviť sa s kamošmi, naháňať baby a samozrejme, kapela. Dnes som už niekde inde a odráža sa to aj v mojej tvorbe,” a zároveň pokračuje : „Začal som tráviť viac času za klavírom a pohrávať sa aj s inými nástrojmi. Nové pesničky sú precítenejšie, melodickejšie a dovolím si tvrdiť že aj chytľavé.”

Jeho prvým singlom je pieseň SNÍVAM, ktorá uzrela svetlo sveta 12.7.2021.

„Táto pesnička mi stála určitú dobu v šuflíku a čakala na svoju príležitosť. S úžasným kameramanom Patrikom z The DOPE production sme našli naozaj prekrásne miesta, ktoré svojou atmosférou dokonale zvýraznili pocit z celej pesničky. Čerešničkou na torte bola nádherná mladá herečka Francesca Nagyová, ktorej chcem poďakovať, že sa na to dala a spravila klip omnoho zaujímavejším a nádhernejším.”

Pieseň bude v najbližších dňoch dostupná aj na streamovacích platformách ako Spotify, Apple Music, Deezer, Youtube Music, Tidal a pod.

Viac na : https://igorholka.sk/

rNUlife.sk / Igor Holka

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.