Kapela Poetika vydáva poslednú skladbu z projektu IDENTITY. Pieseň Cíl vznikla v spolupráci s Katarínou Knechtovou

Skupina Poetika uzatvára trilógiu skladieb a videoklipov IDENTITY so špeciálnymi hosťami. Po skladbách Karavana so skupinou Mirai, Elegie s hosťujúcimi Wolfhookers prichádza s popovým songom CÍL. Pozvánku na spoluprácu tentokrát prijala stálica slovenskej hudobnej scény Katarína Knechtová, známa a populárna aj v Česku. Autorom textu je rapper skupiny Poetika Eduard Rovenský. O produkciu sa postarali Dan Hrdlička a liberecký multiinštrumentalista Kenny Rough. Videoklip natočený vo Vysokých Tatrách má na svedomí už tradičná dvojica tvorcov Ondřej Kudyn a Ondřej Brejška. 

„Som veľmi rada , že som mala možnosť spolupracovať s Poetikou,“  komentuje Katarína Knechtová a chváli  zaujímavý koncept a pieseň  s posolstvom. „Tiež som veľmi rada, že sme stihli natočiť videoklip a trocha viac sa spoznať“ hovorí Katarína.

Vznik skladby popisuje aj jej autor Eduard Rovenský,  raper a headliner skupiny Poetika„S Katarinou jsme se potkali na projektu ke knížce Gump a já hned věděl, že její empatie, energie a lidskost je přesně to, co schází k dokončení do té doby rozdělané písně. V textu jsem se snažil zachytit okamžiky lidské nejistoty. Chvíle kdy člověku pomůže nepodléhat vnitřní panice z okamžiku, ale myslet na to, že po každé noci znovu vyjde slunce. Kdy je potřeba si uvědomit, že tou nejcennější věcí je život sám, v celé své kráse. A právě proto - Ta cesta je CÍL

POETIKA feat. Katarína Knechtová - CÍL

https://poetika.lnk.to/cil

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal Music foto: Ondrej Kudyn

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.