Petržalský festival začne presne o 33 dní

Multižánrový festival svojím rôznorodým programom sľubuje zábavu pre všetky vekové skupiny. Na jednom mieste sa zídu 7. až 8. 9. 2019 obľúbení hudobní interpreti všetkých generácii, dobré jedlo, ale aj šport. Z hudobných vystúpení si vypočujete aj NO NAME, Terezu Maškovú, Majka Spirita s H16, SIMu, Medial Banana, Rytmusa, Polemic, Ega, Gladiátor či Elán Revival.

Petržalská víkendová veselica poteší aj najmenších a to detskými účinkujúcimi a atrakciami, tvorivými dielňami, workshopmi. Dospelých čaká kulinárska zóna s lokálnymi gastro predajcami, športové a tanečné animácie, remeselný trh až po street kultúru, environmentálny kútik alebo oddychovú zónu.Pre pravých gurmánov je pripravená súťaž vo varení gulášu. Bude sa aj športovať.Všetci nadšenci behu sa môžu zapojiť do Petržalskej míle – bežať sa bude v sobotu ráno na Dostihovej dráhe o dĺžke 1 míľa/1600 metrov, 3 míle/4800 metrov a 6 míľ/9600 metrov, na ktorej sa festival aj odštartuje.

Viac info na: www.petrzalskyfestival.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.