RED BULL NEYMAR JR’S FIVE HĽADÁ TÍM SNOV! ŠANCU ZAHRAŤ SI PROTI NEYMAROVI V PRIATEĽSKOM ZÁPASE MAJÚ AJ SLOVÁCI

Red Bull Neymar Jr’s Five neprestáva ani tento rok hľadať tie najväčšie futbalové talenty z celého sveta. Najväčší medzinárodný turnaj v malom futbale v štýle piati na piatich vyzýva všetkých hráčov a hráčky, ktorí sa chcú v priateľskom zápase postaviť proti Neymarovi. Natočte video, dajte ho na Instagram a zahrajte si proti brazílskej hviezde v priateľskom zápase. Možnosť zabojovať o miesto v Jr’s Global Five tíme majú aj fanúšikovia zo Slovenska.

Neymar Jr is seen during Red Bull Neymar Jr’s Five 2020 Pre-Season Shoot in Paris, France on December 5, 2019 // Hadrien Picard/Red Bull

AKO SA DOSTANETE DO GLOBÁLNEHO TÍMU?

Postačí, keď na váš verejný profil na Instagrame  nahráte video dlhé max. 60 sekúnd a ukážete    v ňom všetky kúzla a triky, ktorými na ihrisku ohurujete futbalových fanúšikov a prekvapujete protihráčov. Klip je potrebné natočiť a zverejniť najneskôr do stredy 30. septembra 2020 a okrem svojho mena, veku a krajiny, z ktorej pochádzate, nezabudnite označiť aj účet @redbullneymarjrsfive a použiť hashtag #outplaythemall. Medzinárodná porota vyberie šiestich najlepších a divoká karta ostane v rukách samotného Neymara. Takto zostavený Jr’s Global Five tím si zahrá proti Neymarovi a jeho kamošom podľa pravidiel turnaja.

Neymar Jr performs at the Red Bull Neymar Jr’s Five World Final in Praia Grande, Brazil on July 13, 2019. // Christian Pondella/Red Bull

O TURNAJI RED BULL NEYMAR JR’S FIVE

Globálny turnaj brazílskeho útočníka Neymara Jr prostredníctvom futbalu spája celý svet. Pravidlá hry sú jednoduché – zápasy sú rýchle, technické a trvajú maximálne desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádza o hráča. Turnaj dáva priestor tímom zo všetkých kútov sveta – mužským, ženským aj zmiešaným.

NEYMAR JR'S FIVE TENTO ROK AJ NA SLOVENSKU | Kam Do Mesta

Počas uplynulých sezón sa do neho zapojilo viac ako 60 krajín a 200 000 hráčov. Na Slovensku Red Bull Neymar Jr’s Five prebehol už dvakrát a najlepšie domáce tímy vycestovali na svetový šampionát do brazílskeho Praia Grande. Famózne baby zo Spartaku Myjava obsadili v roku 2018 tretie miesto, minulý rok vo finále zvíťazili a zahrali si aj proti Neymarovi.

Neymar Jr is seen at the Red Bull Neymar Jr’s Five World Final in Praia Grande, Brazil on July 13, 2019. // Marcelo Maragni/Red Bull

Viac informácií nájdete na webe REDBULL.SK  a REDBULLNEYMARJRSFIVE.COM.

Red Bull Neymar Jr' s Five - PORAZ ICH VŠETKÝCH!


rNUlife.sk / Red Bull PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.