Soulfly opäť na Slovensku, tentokrát vo Zvolene!

Soulfly, jedna z najikonickejších metalových kapiel sveta, oznámila svoj nadchádzajúci koncert na Slovensku v lete 2024. Skupina po dlhých rokoch na scéne konečne zavíta aj do Zvolena, odvekej Mekky metalu, kde bude hrať 11. augusta 2024 v Dome kultúry ŽSR.

Američania Soulfly sa tešia na možnosť opäť sa stretnúť so svojimi fanúšikmi na Slovensku a priniesť im svoju brutálnu koncertnú energiu, ktorú treba zažiť naživo. Skupina okolo frontmana Maxa Cavaleru, založená v roku 1997, je jednou z najznámejších metalových kapiel dnešnej doby, ktorá sa prezentuje výrazným zvukom a textami s politickými a spoločenskými témami.

Ich posledný album s názvom "Totem" bol vydaný ešte v roku 2022 pod hlavičkou vydavateľstva Nuclear Blast. Obsahuje 11 skladieb a zaujímavosťou je, že v niektorých skladbách sa objavujú zvuky prírody - ako napríklad hukot vodopádu - ktoré spájajú tvrdú hudbu s tradičnými zvukmi z rôznych častí sveta. Okrem klasických metalových gitár a bicích nástrojov nájdeme na albume aj zvuky didgeridoo, afrických bubnov, tradičných indických hudobných nástrojov a mnoho ďalších netypických zvukov pre tento žáner.

Tie pridávajú albumu unikátnu atmosféru a robia ho pre fanúšikov rôznych hudobných žánrov zaujímavým. Hlavnou myšlienkou albumu je uctievanie zvierat, rastlín a duchov prírody. Vo svojom portfóliu však majú aj množstvo starších hitov, ktoré nechýbajú na žiadnom ich koncerte.

Medzi najväčšie jednoznačne patria skladby "Back to the Primitive", "Jumpdafuckup", "Prophecy", "Bleed", "Eye for an Eye" a mnohé ďalšie.

Tento koncert vo Zvolene bude jedinečnou príležitosťou zažiť večer plný brutálnej energie a hudobného umenia, ktoré môže priniesť iba Soulfly. Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť jedného z najplodnejších hudobníkov v metale, ktorý založil Sepulturu a dokázal ju dostať z Brazílie až na svetovú scénu a získal si mnoho fanúšikov aj spomedzi hudobníkov, ako je Ozzy Osbourne, Dave Grohl či Corey Taylor. Už 11. augusta vo Zvolene, Dome kultúry ŽSR.

Vstupenky na koncert sú k dispozícii v predajnej sieti TicketLIVE.sk a na mnohých ich predajných miestach po celom Slovensku. Nezmeškajte túto výnimočnú udalosť a zabezpečte si svoje lístky čo najskôr!

www.promusic.sk

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.