Medzinárodný deň detí v Ružinove bude 8. júna! Čaká vás deň plný zábavy a prekvapení

Medzinárodný deň detí v Ružinove prichádza s programom plným zábavy, smiechu a nezabudnuteľných zážitkov. Tento rok sa podujatie uskutoční 8. júna, pred DK Ružinov, Ružinovská 28 a sľubuje viac než len bežný deň vonku - je to oslava detstva v jeho najlepšej podobe!

Od 15:00 hodiny budú pre deti pripravené súťažné stanovištia s ich obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Herci z Divadla bez masky prinesú na javisko najväčšie hity z muzikálu "Takmer pyšná princezná", ktoré zaručene rozospievajú a roztancujú každého návštevníka. A to nie je všetko! Mia pre deti sa postará o tanečnú zábavu, kde sa budú môcť zapojiť aj najmenší účastníci.

Pre milovníkov adrenalínu budú pripravené skákacie atrakcie, ktoré otestujú ich odvahu. Divadelné predstavenie "Kozliatka a vlk" od Kaprálikovcov zaručí smiech a napätie pre celú rodinu. Farolitos, obľúbená detská tanečná skupina, predvedie svoje tanečné čísla, ktoré očaria nielen deti, ale aj dospelých.

A ak by toho nebolo dosť, malí gurmáni si môžu vyskúšať svoje kuchárske umenie na workshope s Gaby’s Bakery, kde sa naučia vyrobiť chutné dobroty a zároveň sa zabavia.

Knižnica Ružinov si pripravila možnosť bezplatného zápisu a súčasne sa uskutoční aj burza kníh.

Jedinečnou súčasťou tohto dňa bude konkurz do detského speváckeho koncertu v rámci festivalu Symfónia umenia. Deti budú mať šancu predviesť svoj talent a možno sa stať hviezdou veľkého koncertu!

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi, podporiť ich kreativitu a užiť si deň plný radosti. Medzinárodný deň detí v Ružinove je podujatie, ktoré prinesie úsmevy na tváre detí aj dospelých. Vidíme sa 8. júna pred DK Ružinov!

PROGRAM

15:00 – 18:00 Súťažné stanovištia

15:00 – 18:00 Workshop Gaby´s bakery

15:00 – 18:00 Skákacie atrakcie

15:00 – 18:00 Knižnica Ružinov – hry a súťaže o zaujímavé ceny

15:00 – 15:10 Farolitos detská tanečná skupina

15:15 – 16:00 Mia pre deti

16:15 – 16:30 Takmer pyšná princezná – najväčšie hity z muzikálu

17:00 – 17:55 Kozliatka a vlk od Kaprálikovcov

Vstup je zadarmo.

Pre viac informácií navštívte www.cultusruzinov.sk.

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.