Rag'n'Bone Man ohlasuje comeback! V klipe k "All You Ever Wanted" spomína na detstvo

Britský hudobník Rory Charles Graham alias Rag´n´Bone Man má za sebou vo svojej hudobnej kariére iba jeden album (HUMAN z roku 2017), no napriek tomu sa do pamäti mnohých fanúšikov dokázal doslovne vryť svojím nezameniteľným hlbokým hlasom s bluesovým a soulovým feelingom, a niekoľko jeho prvých singlov sa stali u mnohých poslucháčov doslova hitmi zo dňa na deň.

Celé štyri roky trvalo, než ku svojmu debutu pridal ďalší hudobný nárez v podobe albumu. Novinka nazvaná "Life by Misadventure" vyjde už v apríly a ponúkne hneď štrnácť skladieb, vrátane prvého singlu "All You Ever Wanted". V ňom rodák z anglického Uckfieldu trochu prekvapuje výraznejším príklonom k rocku, čo nič nemení na tom, že nesie jeho charakteristický rukopis nastavený na prekvapivej príjemne chytľavej prvotine. Pieseň zdobí chytľavý refrén, výrazné gitary i zmysluplný text.

"Bolo mi veľmi smutno, pri pohľade po Brightone či Londýne, kde som vyrastal. Spomínal som v pamäti na všetky tie skvelé miesta, ktoré už tam žiaľ nie sú," vysvetlil Graham svoj zdroj inšpirácie ku skomponovaniu skladby, ktorou vzdal hold miestam svojej mladosti a dospievaniu. Samotný videoklip, natočený režisérom Willom Hooperom, úplne odhaľuje nostalgickú náladu singla. Hravé a nápadité video porovnáva vysnívané miesta zo spomienok z detstva so súčasnosťou, a v konečnom dôsledku to veru nie je vôbec príjemné bilancovanie.

rNUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.