Animovaná Noemova archa pripláva do kín už o pár dní

Animované filmy patria v kinách medzi najnavštevovanejšie žánre. Úspechu sa tešia najmä tie, na ktorých sa zaručene zabaví celá rodina – od detí, cez rodičov až po starkých. Už o pár dní, konkrétne 8. februára dorazí do slovenských kín snímka, ktorá spracúva jeden z najznámejších príbehov všetkých čias – potopu sveta a cestu na spásonosnej lodi, ktorú vytvoril staviteľ Noe.

Noemova archa prinesie na filmové plátna zábavné a rozkošné spracovanie biblického dobrodružstva. V centre rozprávania budú tentoraz – celkom netradične – dve myši: charizmatický, no strémovaný básnik Vini, a talentovaný i šarmantný gitarista Tito. Obaja sa prešmyknú na bájne plavidlo, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každou hodinou?

Vo filmovej novinke sa môžeme tešiť na množstvo svojských zvieracích hrdinov a hrdiniek, ale aj na viacero známych hlasov. V slovenskom znení sa predstavia Dávid Hartl, Peter Makranský, Martin Kaprálik, František Kovár či Lenka Lašová. Vydajte sa s nimi na unikátnu plavbu, ktorá si získa vaše srdcia! Animovaný film Noemova archa do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

NOEMOVA ARCHA
Orig. názov: Noah's Ark
MP: +7  Minutáž: 96 min 
Žáner: animovaný, dobrodružný
Krajina: Brazília, India
Réžia: Sergio Machado, René Veilleux
Scenár: Sergio Machado
PUSTIŤ TRAILER

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.