Richard Müller sa so svojim tímom pripravuje na letné koncerty pod holým nebom!

Richard Müller si síce izoláciu, ktorej nás vystavila pandemická situácia, dokonale užil, no živé hranie mu už chýba. Aj preto ide v lete za fanúšikmi. Zaspieva im spolu s 8-člennou kapelou najväčšie hity svojej vyše 35-ročnej kariéry, no zaznie aj jeho aktuálna novinka Anomália. Koncerty pod holým nebom budú mať romantickú atmosféru, avšak pre štátne opatrenia sa na ne dostane len obmedzený počet návštevníkov. Richardova letná šnúra štartuje na Bojnickom dvore 30. júla.

Richard Müller využil korona krízu tvorivo. Okrem toho, že viac relaxoval a venoval sa rodine, komponoval hudbu a písal texty. Aktuálne je dokonale nabitý pozitívnou energiou a rád ju odovzdá svojim fanúšikom.

Richard Müller na turné Šansóny a iné piesne, 2019
Richard Müller na turné Šansóny a iné piesne, 2019
(Foto: Milan Lampert)

„Už sa veľmi teším na koncerty. Navyše, ideme na pekné miesta. Rád vystupujem po holým nebom a ak je to ešte aj na nádvorí hradu, ako napríklad v Kežmarku, umocní to príjemnú atmosféru. Prejdeme krížom Slovensko, od západu po východ,“ vraví Richard Müller.

„Bude to trochu komornejšie vzhľadom na obmedzenia súvisiace s ochranou voči pandémii, ktoré musíme rešpektovať,“ dodáva Richard Müller.

Richard Müller na turné Šansóny a iné piesne, 2019

Z dôvodu dopadu následkov pandémie na celú spoločnosť sa rozhodli organizátori prispôsobiť aj vstupné, ktoré začína od 17,90 Eur (cena platí do 30.6.2020). Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk, MAXITICKET, ako aj v sieti TICKETPORTÁL.

Richard Müller - Leto 2020:

30. 7. - Bojnice, Bojnický dvor 
31. 7. - Banská Štiavnica, amfiteáter
1. 8. - Zemplínska Šírava amfiteáter
2. 8. - Lučenec, amfiteáter
6. 8. - Kežmarok, nádvorie hradu 
7. 8.- Zelená Voda pri Novom meste nad Váhom, amfiteáter  
8. 8. - Trnava, amfiteáter 
28. 8. - Senec, amfiteáter 
29. 8. - Myjava, amfiteáter
30. 8. - Zlaté Moravce, amfiteáter 

rNUlife.sk / Eva Sládková, Propaganda House

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.