Spevák ERYCAN predstavuje romantický experiment “Hviezdy”

Slovenský producent a spevák Erik Novák alias ERYCAN predstavuje doteraz svoju najintímnešiu skladbu “Hviezdy”. Táto novinka je zároveň ochutnávkou z jeho pripravovaného EP a vznikla v spolupráci so Steve-om Noellom, ktorý k skladbe napísal text aj hudbu.

“Počítanie hviezd v piesni je myslené ako najintímnejšia chvíľa medzi dvoma ľuďmi, ktorí ju prežívajú, chcú “počítať” hviezdy do milión, len aby nezaspali, aby tá chvíľa trvala čo najdlhšie,” spomína Erik.

Skladba vznikla zámerne bez videoklipu, aby sa ľudia viac sústredili na hudbu samotnú, čím chce spevák spraviť experiment na poslucháčov a sám na seba, resp. chce dostať reálny feedback na svoju hudbu.

“V poslednej dobe vnímam silný tlak na hudobníkov a umelcov, ktorých mnohí posudzujú len na základe toho, koľko pozretí majú vo svojich videoklipoch. Počet videní, ktoré sa dajú mimochodom aj zaplatiť tak dáva ľudom, častokrát podprahovo, falošnú mienku o tom, či je tá pesničká dobrá alebo či sa im má páčiť alebo nie,” dodáva spevák.

Erycanovu tvorbu mnohí prirovnávajú k populárnemu spevákovi The Weekndovi, ktorého skladby sú mu aj veľmi blízke. Na svojom hudobnom konte už má spolupráce s umelcami ako DJ Wich, Momo, Strapo, Rest, Adiss či Dominika Mirgová.

Skladba Hviezdy je dostupná na vypočutie na všetkých digitálnych platformách.

IG: @erycanofficial

rNUlife.sk / TS pripravila: Andrea Turčina, ALL ABOUT MUSIC

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.