Adam Ďurica začína nový rok 2023 koncertami.  Ako bonus pripravil ďalšie hity v „live“ verzii

Začiatok nového roka 2023 sa u Adama Ďuricu nesie v znamení koncertov. Už začiatkom februára začína koncertovať v Českej republike. 

„Už minulý rok sa to začalo, a som rád, že tento trend pokračuje, aj keď občas musíme zvládnuť presuny z Liberca do Humenného, ale dali sme to a ideme ďalej aj v novom roku, a už sa na to tešíme,“ dodáva Adam s úsmevom.

            Okrem toho sa Adam venuje nahrávaniu nových skladieb, ktoré chystá na svoj nový album. „ Album Naše Hriechy, už vlastne vyšiel pred rokom a viac, takže je na čase prísť opäť s niečím novým. Koncept je jasný, niektoré skladby sú aj nahraté, a dokonca k novinke ideme točiť ešte koncom januára klip, takže nepotrvá dlho a budete počuť aj novú pieseň. Zatiaľ sme pripravili ďalšie skladby zo série Birdland live session a to Fúkame a Pravdupovediac. Nahrávali sme ich naživo, tak ako keby sme ich hrali na koncerte, a týmto všetkých na koncerty aj srdečne pozývam,“ uzatvára Adam.

Koncerty

https://tix.to/adamdurica

https://adamdurica.lnk.to/bio

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, PR / foto: Martin Palkovič

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.