Richard Müller v najlepšej forme: Všetko je po starom – odkazuje novým singlom!

Richard Müller síce nedávno oslávil už 61-vé narodeniny, no je vo vynikajúcej životnej i umeleckej forme! Dokazuje to aj novým singlom Všetko je po starom, ktorým zároveň ohlasuje ďalší album. Nielen na tejto piesni, ale na celom CD spolupracoval s osvedčenou autorskou dvojicou Ondřej Gregor Brzobohatý – Peter Uličný.  

Fanúšikovia sa môžu tešiť na Richarda v najlepšej forme, tak ako ho poznajú a majú ho radi. Napokon, i v tejto piesni spieva: „Mám sa dobre! Dnes aj včera, nič sa nestalo. Pretože najlepšie je, keď je všetko po starom.“

Hlboký hlas, melancholická hudba, intelektuálny text... Takto väčšinou fanúšikovia poznajú Richarda Müllera a v takomto móde sa nesie aj jeho novinka Všetko je po starom. Azda len hlas posadil ešte hlbšie a tak spôsobuje o to viac zimomriavok na chrbte.

„Po albume 55 je to opäť spojenie s autorským tímom Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Tentokrát do tímu pribudol aj Jan P. Muchow ako producent. A aj vďaka nemu je tento album taký aký je, vrátane autorského pričinenie spomínaného Ondřeja a tiež Petre Uličného. Jeho producentskú prácu považujem za strašne dôležitý faktor pri vzniku albumu. Je producentom naozaj veľkého kalibru, jeden z najlepších, s ktorými som doteraz spolupracoval. “ vraví Richard Müller.

Pesničku totiž otextoval Peter Uličný, hudbu zložil Ondřej Gregor Brzobohatý. Singlom Richard ohlasuje nový album Čierna labuť biela vrana, na ktorom spolupracoval v tejto autorskej  trojici.

„Vytvorili sme spolu album 13-tich skladieb, a možno sa budem opakovať, ale z tejto spolupráce  vzišiel jeden z mojich najlepších albumov.“

Richard Müller – Všetko je po starom

https://richardmuller.lnk.to/VsetkoJePoStarom

rNUlife.sk / Tomáš Karol, Universal music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.