Medvedie dni 2021 v brlôžteku – rodinný festival sa po ročnej prestávke vracia na Hrebienok

Medvedie dni, najobľúbenejší rodinný festival vo Vysokých Tatrách, potešia po ročnej prestávke opäť všetkých malých i veľkých návštevníkov. Na Hrebienku čakajú v dňoch 31. 7. - 1. 8. 2021 na všetkých festivalových účastníkov zábavno-vzdelávacie hry, súťaže a zaujímaví hostia.

Netradičný festival medveďov v novom formáte, ktorý mal premiéru v roku 2019, opäť pokračuje. Dva dni plné medvedej zábavy prinesú nielen vystúpenia populárnych hostí, ale aj zaujímavý interaktívny a vzdelávací obsah pre deti a rodičov. Objaviť budú môcť svet lesnej pedagogiky, zoznámiť sa s prácou horských záchranárov či horských nosičov.

V sobotu 31. 7. bude o láske, horách, dobrom jedle či prírode spievať slovenská speváčka, hudobníčka a pesničkárka Sima Magušinová známa pod umeleckým menom Sima Martausová, v nedeľu poteší deti aj rodičov Marián Čekovský so svojou kapelou. Na pódiu sa objaví Muzikál z Novej scény – Mrázik, v ktorom sa predstavia Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Lenka Machciniková a ďalšie tváre známe z televíznych obrazoviek. Tešiť sa môžete aj na Divadlo Actores a Pipi dlhú pančuchu, Fidlikantov, školu tanca Credance, Kaprálikovcov s divadelným predstavením Kozliatka a vlk a mnoho iného.

„Vzhľadom k aktuálne platným opatreniam a nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR je kapacita podujatia Medvedie dni na Hrebienku obmedzená. Pri limitovanom počte návštevníkov sme sa rozhodli vstup do uzavretého areálu spoplatniť. Najvýhodnejšie vstupy vždy na jeden deň podujatia budú v predpredaji cez Gopass v balíčku s lístkom na pozemnú lanovku na Hrebienok. Pri nákupe v online predpredaji cez Gopass budú ceny vstupného pre dospelých od 7€, v kombinácií s lístkom na lanovku za 15€. Vstupné za symbolické 1€ potrebujú aj deti do 6 rokov, ktoré majú lanovku v sprievode rodičov zdarma. Vstupenky pre deti do 6 rokov budú k dispozícii cez platformu inviton.sk,“ informoval manažér horského strediska Vysoké Tatry Lukáš Brodanský.

Presný program podujatia ako aj organizačné pokyny nájde verejnosť na webovej stránke www.vt.sk. Z dôvodu zníženej kapacity podujatia je nákup vstupeniek v online predpredaji, v ktorom budú k dispozícii za najvýhodnejšie ceny, najoptimálnejšou voľbou. V dňoch 31.7. a 1.8.2021 zároveň organizátori odporúčajú uprednostniť pri ceste do Starého Smokovca verejnú dopravu - Tatranskú elektrickú železnicu alebo autobusovú dopravu. V prípade osobnej dopravy bude nevyhnutné využiť mestské a súkromné platené parkovanie v Starom Smokovci.

VIAC / VSTUPENKY na: https://www.vt.sk/zazitky/eventy/medvedie-dni-2021

rNUlife.sk / Marián Galajda, TMR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.