Online seriál Kavej oslávil 1 rok a získal ocenenie SerialZone Awards 2020

Internetová televízia Mall.tv je na slovenskom trhu rok. Rovnako rok oslávila jedna z jej najsledovanejších relácií, Kavej, protagonistkami ktorej sú Janka Kovalčíková a Anna Jakab-Rakovská. Ide o najúspešnejší formát internetovej televízie na Slovensku.

Relácia Kavej oslávila vo štvrtok, 15. októbra 2020, jeden rok od svojho vzniku. Odvtedy bolo na Mall.tv odvysielaných 30 epizód a takmer od začiatku bolo jasné, že rozhovory pri káve medzi dvoma východniarkami prisťahovanými do Bratislavy internetových užívateľov zaujali. Za jeden rok nadobudla viac ako 5 miliónov zhliadnutí. Diváci strávili pri seriáli Kavej 320 561 hodín, čo je viac ako 36 rokov krátkych videí.

427 000 unikátnych zhliadnutí

Seriál Kavej, za ktorým stojí známý producent Dano Dangl, prináša novú epizódu každý štvrtok. Protagonistkami sú Klára a Veronika - dve východniarky, ktoré si prišli splniť sny do Bratislavy. Niekto im totiž povedal, že všetci šikovní ľudia patria práve do hlavného mesta. Seriál si takmer okamžite získal obľubu u divákov a je jedným z divácky najobľúbenejších formátov súčasného slovenského internetu. Najsledovanejšou epizódou pritom bola Láska na prvý pohľad, ktorá mala 427 000 unikátnych zhliadnutí.

Veľkolepé prvé narodeniny

Azda nikto by nevymyslel lepšiu narodeninovú oslavu, ako je taká, kde sa oslávencovi dostane uznania. Relácii Kavej sa to podarilo. Presne v deň prvého výročia jej bolo udelené ocenenie SerialZone Awards 2020, v ktorom diváci a internetoví užívatelia rozhodujú o tom, ktoré seriály boli v uplynulej sezóne najlepšie.

Jednou z 11 kategórií je CZ/SK seriál, a práve v nej získala v 6. ročníku SerialZone Awards prvenstvo Kavej od Mall.tv. Na druhom mieste sa umiesnil seriál Bez vedomia od HBO.

Kavej sa tak stal najúspešnejším seriálom slovenského a českého internetu za rok 2020. Ocenený seriál Kavej, ale napríklad aj ďalšiu východniarsku reláciu Glupe videja obľúbeného komika Ďodika a ďašie, môžete sledovať zadarmo na slovenskej internetovej televízii www.mall.tv na akomkoľvek zariadení s pripojením na internet či prostredníctvom mobilnej aplikácie.

rNUlife.sk / Perla Žinčíková, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.