Raperka Aless predstaví svoj nový song v CCC zóne v 5 mestách Slovenska

Značka CCC prinesie do 5 slovenských miest zónu, v ktorej sa zákazníci budú môcť zoznámiť s novou kolekciou topánok sezóny jeseň/zima, zasúťažiť si o Pegeot 208, odniesť si darčeky, ale aj sa zabaviť na koncerte raperky Aless, ktorá so značkou už nejakú dobu spolupracuje. Súčasťou programu v každom meste bude aj koncert raperky Aless, jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková zo SuperStar.

“Pôjde o road show po Slovensku s 5 zastávkami, vždy v exteriéroch pri obchodných centrách,” povedala Alena Langová, marketingová manažérka CCC Slovensko, “Priestor bude predstavovať takú chill out zónu pri obchodných centrách, kde sa zákazníci budú môcťzabaviť, dať si malé občerstvenie, pozrieť sa na novú kolekciu topánok našich predajní na prirodzenom svetle, ale aj vyhrať rozličné vecné ceny či zľavy na nákup v našich predajniach. Veľmi sa tešíme, že aktivity v CCC zóne budú obohatené o koncert skvelej Aless.”

Aless predstaví svoj nový singel

Raperka Aless sa už dlhšie netají tým, že pracuje na novom albume. V každom meste sa predstaví so svojím koncertom a zaspieva aj titulný song pripravovaného albumu s názvom Balance. “So značkou CCC spolupracujem už dlhšie a veľmi ma teší, že sme sa dohodli aj na takejto forme spolupráce. Koncertov bolo toho roku z dôvodu pandémie pomenej, a tak verím, že aj ľudia ocenia príležitosť na živú hudbu v ich meste. Ja sa veľmi teším!” povedala raperka Aless. Jej predskokanmi budú Giovanni Ricci a Martina Koniariková, ktorí v poslednej sérii speváckej show bojovali o titul SuperStar.

CCC zónu nájdete v týchto mestách:

11. - 13. 9. v Bratislave

15. - 17. 9. v Nitre

19. - 20. 9. v Trenčíne

22. - 24. 9. v Žiline

26. - 27. 9. v Košiciach

Viac informácií o road show, ako aj o koncertoch Aless v zóne CCC nájdete na www.zonaccc.sk, na facebook.com/CCC.Slovakia  alebo na Instagrame @cccshoesbags_sk.

rNUlife.sk / Perla Žinčíková, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.