Natália Hatalová v novinke Domino spieva o konci vzťahu

Natália Hatalová sa po dlhšom čase hlási s novým singlom Domino, ktorý je o rozpade partnerského vzťahu. Napriek tomu je to veselá tanečná skladba, pretože, ako sama Natália vraví, rozchod je niekedy jedinou správnou cestou. Krásna talentovaná speváčka so zamatovým hlasom takto vyzýva všetky ženy, aby sa ani po zlomovom období nebáli ísť za svojimi snami a víziami. Hudbu k singlu zložili Maxo Mikloš a Alexandrou Okálovou, text si napísala sama Natália, master spravil Mirek Chyška. K singlu vznikol aj krásny klip. Nadaná umelkyňa v ňom dokazuje, že je i vynikajúcou tanečníčkou. Vypočujte si optimistickú novinku Domino!

Natália Hatalová spieva v novinke Domino o rozpade vzťahu! Text na hudbu od Maxa Mikloša a Alexandry Okálovej si napísala sama, neznamená to však, že by práve prechádzala nejakou krízou. Naopak, s manželom sú veľmi šťastní, ale Natália si ešte dobre pamätá na časy, keď sa aj ona trápila pre lásku.

„Čerpám v značnej miere aj z vlastnej skúsenosti. Už 10 rokov som síce šťastne zadaná, ale predtým som šťastie v láske veľmi nemala. Uvedomujem si, aké mám šťastie, pretože nie všetci okolo mňa to majú takto. Inšpirácia je všade okolo nás a treba byť len vnímavý. V istom momente, keď sa už vo vzťahu viac trápite, prechádzate si rôznymi krízovými obdobiami, vtedy je jedinou cestou odísť. Pesnička však nie je o smutnej a zronenej žene po rozchode, ale naopak – o tej silnej žene, ktorá ide ďalej za všetkými svojim snami a víziami,“ vysvetľuje Natália Hatalová.

Pesnička dostala názov Domino, pretože podľa Natálie práve táto hra dokonale ilustruje to, aké môžu byť vzťahy krehké.

„Aj v živote si veľakrát niečo budujeme. Dôveru, hodnoty v sebe, každý vzťah sa buduje na niečom inom. Ale niekedy sa to v priebehu pár chvíľ dokáže zrútiť ako kocky z domina. Následne, keď staviate opäť, už oveľa viac prehodnocujete, ako tie kocky postaviť,“ dodáva Natália.

Singel vznikol tak, že prvá bola v tomto prípade hudba z dielne Maxa Mikloša a Alexandry Okálovej. Až potom k nej Natália napísala text. Ide o prvú spoluprácu talentovaného Maxa s Natáliou.

„Spolupráca s Natáliou stále pokračuje, tvoríme ďalšie piesne. Je to talentovaná speváčka a obrovský profík. Myslím, že sme sa hudobne dobre zladili,“ vraví Maxo Mikloš.

            Pieseň Domino dostala  aj vizuálnu podobu. Na klipe Natália spolupracovala s dlhoročným kamarátom a spolupracovníkom Adamom Ligockim.

„S Maxom je to naša prvá spolupráca a mám z nej obrovskú radosť, pretože presne v takýchto tanečných songoch sa cítim ako doma. Adam Ligocki zas presne vystihol, ako to uchopiť vizuálne. Klip nie je nositeľom príbehu, len akýmsi obrazovým odrazom emócie piesne.

Ako som už spomínala, zobrazuje silnú ženu, ktorá sa lúči so svojou minulosťou s hrdosťou.  Je to tá fáza, keď slzy, sľuby a nové šance už sú dávno prekonané. Ako sa spieva na začiatku – stop, bolo toho dosť! Tanečnosť piesne len nadľahčí celú tému,“ uzatvára Natália.

            Singel Domino je predzvesťou ďalších singlov, ktoré Natália vydá už čoskoro. Jej fanúšikovia sa môžu tešiť na vskutku pestrú žánrovú rôznorodosť.

Natáliu môžete sledovať aj na sociálnych sieťach:

Facebook: https://www.facebook.com/NataliaHatalovaofficial

Instagram: https://www.instagram.com/hatalova_natalia

Tiktok:  www.tiktok.com/@hatalova_natalia

Youtube: https://youtube.com/@natalia.hatalova

Počúvajte ju na:

Spotify:

Apple Music:

https://music.apple.com/sk/artist/natalia-hatalova/898788208?l=sk

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.