Skupina IMT Smile si na svojich koncertoch pripomenula Peťa Bartoníka. Podporujú novú kampaň v boji proti rakovine

V piatok 07.07. skupina IMT Smile zakončila svoje turné megakoncertom pre viac ako 8000 ľudí vo Východnej. Fantastická atmosféra a hostia ako Laci Strike spoločne so Street Dance Academy alebo Ondrej Kandráč, Lukáš Adamec či predskupina, prešovská skupina Komajota.

Na pódiu si zahral aj otec bratov Táslerovcov, Miro Tásler starší. Nové koncertné aranžmány hitov IMT Smile priniesli neopakovateľnú šou. A to i napriek tomu, že sa skupina IMT Smile od začiatku roka musí vysporiadať so stratou svojho priateľa, basgitaristu Peťa Bartoníka.

Východná

„Na koncertoch na Bratislavskom hrade a vo Východnej sme Peťovi venovali pieseň Život človeka, v podobe, ako by sa páčila nášmu Peťovi. Aj napriek jeho, žiaľ, predčasnému odchodu, je stále našou súčasťou, našich životov, života IMT  Smile,“ približuje Ivan Tásler. „Rozhodli sme sa, preto stať súčasťou rovnomennej kampane Život človeka a venovať jej priestor aj počas našich koncertov. “

Skupina IMT Smile tak spojila svoje sily  s Multiplex DX Paľa Čekana a Evou Kováčovou z Ligy proti rakovine do kampane pod názvom „ Život Človeka“.

     Kampaň „Život človeka“ je zameraná na zvýšenie povedomia o potrebe prevencií onkologických ochorení, pri ktorých môže byť včasné zachytenie diagnózy kľúčovým pre záchranu ľudského života. „Rakovina je pre mňa vedecký a medicínsky problém, ktorý dnes vieme riešiť prevenciou, diagnostikou a efektívnou liečbou“  Pavol Čekan CEO, MultiplexDX,  Výkonný riaditeľ, Slovenský onkologický klaster.

„Dnes, po 20 rokov v Lige proti rakovine viem, že rakovina je liečiteľná a vyliečiteľná. Veľký úspech sa môže dosiahnuť práve vtedy, keď je zachytená včas, “ povedala Eva Kováčová Výkonná riaditeľka, Liga proti rakovine.

„Keď vstúpila rakovina do našich životov, bol to šok. Teraz už viem, aké je dôležité, počúvať svoje telo,“ dodal  Ivan Tásler.

Viac informácií o kampani: https://zivotcloveka.sk/

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal music, foto: Peter Ivan

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.