Lazy the Kids vydávajú svoje debutové EP Sunshine

Lazy the Kids prichádzajú so svojim debutovým EP – Sunshine. Dvojica Roman Krajčí  (MoonDogg) a Dominik Javurek (Freddie Ferett) sa tak hlási o slovo na slovenskej hudobnej scéne „Nebavila nás depresia v hudbe, rap a songy, ktoré sme počúvali, tak sme začali písať vlastné,“ hovorí autor textov Freddie Ferret.

Nápad na vznik kapely vzišiel z náhodného stretka v bare

„Kedysi som hrával v skupine, mali sme aj zopár koncertov, potom ma to prestalo baviť a nejak som sa na to vykašľal. Otvoril som si bar a tam sme sa stretli s Freddiem. Bolo to dosť bizarné, lebo ako som robil drinky, tak som sa započúval do debaty o hudbe, ktorú viedli hostia v bare. Jedným z nich bol Freddie, a tak sme sa dohodli, že niečo nahráme,“ približuje ďalej MoonDogg.

„Doniesol  som texty, Roman hudbu a začali sme postupne tvoriť a nahrávať u neho v kuchyni. Zohrali sme sa naozaj veľmi rýchlo, až tak, že niekedy som ešte len dopisoval text a už sme nahrávali,“ dopĺňa Freddie. Skladby následne doniesli Janovi Tlamkovi do TC štúdia, ktorý sa nakoniec postaral o celkový mix a mastering, a to je asi celý príbeh“, približujú chalani.

„Postupne som na tom pracoval už u mňa v štúdiu a vôbec sme nemali žiadne očakávania, ale nakoniec z toho vzišlo debutové EP, päť songov a teším sa z toho“ dopĺňa Ján Tlamka, ktorého poslucháči poznajú aj pod menom DJ LUREX.

Lazy the Kids tak vydávajú svoje debutové EP s názvom Sunshine. Vypočuť si ho môžete tu :

LAZY THE KIDS -SUNSHINE

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.