Speváčka KRISTIN predstavuje svieži singel “HOW WE WANNA BE”

Slovenská R&B a neosoul speváčka KRISTIN, vlastným menom Kristin Garček prichádza s prvou hudobnou ochutnávkou z jej pripravovaného debutového albumu. V spolupráci s uznávaným hudobníkom a producentom Eugenom Botošom vytvorili skladbu s názvom “How we wanna be”, ktorá vznikla vďaka inšpirácii z jej bežného rodinného života.

“Je to pieseň o bežných pocitoch myslím každého z nás. Je o tom, že hoci nie každý deň sa cítime ok, hoci nie každý deň slnko svieti, napriek tomu, je rozhodnutie vždy len na nás samotných, ako s tým naložíme a ako sa rozhodneme, že ten deň dopadne, resp. ako ho budeme prežívať. Pieseň nás má povzbudiť metaforou, aby sme žiarili my, ak aj slnko je schované za oblakmi. Nech si ten svet okolo nás robíme krajším. Z textu tiež vyplýva jedna stará múdrosť – „Aké si to urobíme, také to budeme mať.“ Rozhodnutie a uhol pohľadu je vždy len na nás.” dodáva Kristin.

Skladbu a rovnako aj videoklip si Kristin venovala ako darček sebe a rovnako aj nám všetkým v deň svojich okrúhlych narodenín.

S pripravovaným albumom má speváčka plány dostať sa do sveta s cieľom preraziť aj v zahraničných rádiách.

"Našim cieľom je 12 pesničiek, na ktorých spoločne s Eugenom pracujeme. Vydať ho chceme pred letom. Máme množstvo nápadov, množstvo skúsenosti, emócii, ktoré vieme v pesničkách, či už po hudobnej, či textovej stránke použiť. Žánrovo sa inšpirujeme black music, RnB so súčasnými obľúbenými zvukmi, cítime v tom gospel, neosoul, čiastočne pop.  Zvukovo taký slovenský „Moonchild“ s tmavým feelingom.

Na albume chcem prezentovať seba, moje pravé ja, tu „Real Kristin“, ktorou som, to ako sa práve teraz cítim, čo žijem. Bude mať názov „2.20“, čo symbolizuje dátum, keď som prišla na tento svet. Prirodzená ja, „real me,spomína speváčka.

Talentovanú Kristin už môžeme poznať ako vokalistku známych slovenských umelcov, televíznych projektov, či zoskupenia Chick2Chick trio. Popri tom si stíha plniť svoje sny a my sa tešíme, že sa s nimi v podobe nových skladieb delí aj s nami.

Viac informácií o speváčke Kristin nájdete na jej webovej stránke: www.realkristin.com

rNUlife.sk / Andrea Turčina, ALL ABOUT MUSIC

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.