Julia Pilar dnes ponúka novú skladbu Keď sa zobudíme a akustickú verziu jej prvého hitu Povedz mi

Julia Pilar sa na hudobnej scéne zjavila zhruba pred pol rokom, keď predstavila svoj debut „ Povedz Mi“ . Dnes prichádza so svojou ďalšou novinkou, ktorú podporila nielen videoklipom ale tiež akustickou verziou spomínanej piesne „Povedz Mi“.

„Myšlienka toho, že sme ako ľudia/spoločnosť rozdelení, ma priviedla k napísaniu tohto songu. Téma singla Keď sa zobudíme je univerzálna. Každý si môže sám pre seba povedať, v čom sme ešte neprebudení, a mali by sme to zmeniť. Pesničku som napísala asi pred rokom, ale téma je stále rovnako pálčivá. Či už je to stav planéty, na ktorej žijeme, alebo rozdelenie spoločnosti, ktoré sa prehĺbilo s príchodom covidu," hovorí spontánne o svojej skladbe Julia.

"Faktom je, že sme sa zahĺbili do seba a prestali sa pozerať navôkol. Sme menej napojení na toho druhého a vnímame veľakrát len seba. Koncept lyric videa vymyslel Laco a našla som v tom peknú paralelu, že dve moje tváre stoja oproti sebe, a jedna druhej niečo hovorí. Možno aj my veľakrát vnútri chceme niečo urobiť inak, naše vnútro kričí, ale v konečnom dôsledku nerobíme nič, sme ticho, práve tí dobrí ľudia sú veľakrát ticho a preto sa veci nemenia k lepšiemu. Občas ale treba zabojovať za to, čo cítime, že je správne!“ dopĺňa Julia Pilar.

Okrem skladby „Keď sa zobudíme“ pridáva Julia aj akustickú verziu svojho debutového hitu „ Povedz mi“. Spoločnosť jej robil Richard Chovan na klávesy. Aktuálne si ju môžete vypočuť: https://juliapilar.lnk.to/povedzmilive resp. skladbu Keď sa zobudíme na : https://juliapilar.lnk.to/KedSaZobudime

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal Music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.