Záujemcovia môžu prihlasovať filmy na 15. ročník Fest Anča

Medzinárodný festival animácie Fest Anča otvoril tento týždeň prihlasovanie filmov na svoj 15. ročník. Prihlášky prijíma v kategóriách krátky animovaný film, animovaný videoklip, animovaný film pre deti a študentský film. Médiá o tom informoval za organizátorov festivalu Jakub Spevák.

Dodal, že prihlasovanie sa uskutočňuje cez službu Film Freeway. Proces prihlasovania je bezplatný do 31. decembra. Prihlášky zaregistrované v období medzi 1. a 31. januárom 2022 (tzv. late deadline) budú spoplatnené registračným poplatkom.

Fest Anča 2022 bude v Žiline v Novej synagóge a v kultúrnom centre Stanica Žilina-Záriečie od 29. júna do 30. júla 2022. Registrácia je otvorená do 31. januára 2022. "Akceptujeme len krátke animované filmy a videoklipy vyrobené po 1. januári 2020 a prihlásené s anglickými titulkami," odkazujú tvorcom organizátori jediného slovenského multimediálneho festivalu zameraného na animovaný film primárne pre dospelého diváka.

rNUlife.sk / tasr

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.