Do kín prichádza láskavý animovaný film Ron má chybu

Animované filmy o sile priateľstva a o nevšedných spojeniach sú u detského, ale aj dospelého diváka tradične veľmi obľúbenými. Inak to určite nebude ani v prípade animáku Ron má chybu z dielne štúdia 20th Century Studios. Do kín prichádza už 21. októbra. Ron má chybu je nevšedný príbeh priateľstva chlapca Barneyho a robota Rona.

Animák Ron má chybu rozpráva príbeh trochu osamelého 12-ročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť - teda aspoň podľa reklamy - “najlepší robot-kamarát”. Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený. Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

Animovaný film prichádza z dielne 20th Century Studios, od ktorých ste určite videli Dobu ľadovú, Garfielda, Noc v múzeu, Alvina a chipmunkov, Rio, Krúdovcov, Kung Fun Pandu, Baby šéfa a mnoho iných.

V slovenskom znení budete počuť Tomáša Krištova, Danka Fischera, Michala Kaprálika, Danicu Jurčovú, Zuzanu Kyzekovú, Martina Hronského a ďalších.

PREMIÉRA: 21. 10. 2021, 106 minút | Animovaná komédia

Film prináša do kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 21. októbra.

rNUlife.sk / Perla Žinčíková, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.