BuranoWski s novým singlom vyzýva na Súboj

Po veľkom úspechu skladby „ Posledný krát“, ktorú napísal BuranoWski pre televízny seriál Hniezdo spolu s so skupinou Peter Bič Project, prichádza s novým singlom Súboj, ktorý sprevádza aj krásny videoklip od Laca Rychtárika, s ktorým dlhodobo spolupracuje. Lúč, .com, Žena, Každý deň, Chceme viac. To sú skladby ku ktorým práve dnes BuranoWski pridáva singel Súboj, ako predzvesť debutového albumu Tomáš Buranovského, ktorý sa do povedomia divákov zapísal ako nádejný talent v ČSMT 2011

„Skladba súboj sa pôvodne  mala volať úplne inak. Vznikla už dobrých pár mesiacov dozadu a od prvých chvíľ svojho pobytu na svete v mojej hlave figurovala pod názvom „Kým sme živí.“ Sú to zároveň aj prvé slová v refréne. Obdobie, v ktorom s ňou prichádzam, ma však prinútilo, rovnako, ako aj ľudí vo vydavateľstve, to celé prehodnotiť. Už v čase nahrávania videoklipu sme vnímali komplikovanú situáciu, ktorú tu kvôli koronavírusu máme, a posledné čo by som si prial je to, aby to celé vyzeralo ako hlúpy a lacný marketingový ťah. Jednoducho povedané, koncept a hlavne názov piesne až príliš podozrivo zapadal do kontextu udalostí, počas ktorých s ním idem na svetlo sveta. Neverím v náhody a som presvedčený, že posolstvo ktoré v sebe nesie dnes potrebujeme počuť všetci. V každom z nás je dobrá i zlá stránka. A vďaka sebapoznávaniu dokážeme regulovať, ktorej z nich dáme v živote prednosť. Ja osobne vnímam, že ak ide do tuhého, všetci vieme zabrať, vzdať sa komfortu, na ktorý si za normálnych okolností nárokujeme a obetovať sa pre vyššie dobro. A pretože dnes každý z nás zvádza zápas s neviditeľným nepriateľom, ale najmä so samým sebou, skladba dostala názov SÚBOJ“, hovorí o skladbe Buranowski.

„Ako som už načrtol, klip sme točili presne na prelome „normálneho“ a karanténneho života. Celý nahrávací deň mal naozaj osobitú atmosféru. Kvôli bezpečiu nás aj ostatných sme logicky do videa nezaradili žiaden komparz, takže som mal pomerne náročnú úlohu. Zhostiť sa herecky celého klipu bez pomoci iných. Za kamerou však stál megatalentovaný Laco Rychtárik, a to je človek, ktorému, nielen umelecky, bezvýhradne dôverujem. Takže to v konečnom dôsledku nebolo až také ťažké a neskromne si myslím, že sa nám podaril hlboký, osobný a najmä s posolstvom piesne korešpondujúci videoklip“.  

Život ukáže Ti správny smer kým nádej v srdci máš, pokiaľ v žilách prúdi krv tak ver, že ten súboj dáš, súboj dáš.

Obsah obrázku osoba, muž, nošení, černá

Popis byl vytvořen automaticky

Kým sme živí rátam s tým, že zlyhať môžeme. Nie je hanbou padnúť lež nevstať zo zeme.

Tomáša Buranovského sa zviditeľnil vďaka tretej série speváckej šou SuperStar a o pár rokov neskôr v šou Česko Slovensko má talent. Odvtedy už ubehlo dvanásť rokov a Tomáš sa za ten čas stihol oženiť s dlhoročnou priateľkou Veronikou, s ktorou sa spoznali na vysokej škole a spolu vychovávajú dve deti.

V roku 2016 zaujal aj za hranicami - v známej hudobnej televízii MTV! Za všetkým je súťaž, do ktorej sa Buranovský prihlásil aj so skupinou Silband. Každý mesiac totiž televízia MTV vyhlasuje MTV cover of the month, kde umelci prespievajú jednu známu skladbu. Muzikanti na čele s Tomášom ponúkli hit od skupiny DNCE Cake by the Ocean a mali obrovský úspech! Vyhrali divácke hlasovanie s počtom takmer 93 miliónov hlasov.

Vypočujte si Súboj:

Obsah obrázku kreslení

Popis byl vytvořen automaticky
2020 Universal Music s.r.o

Redakciu NUlife.sk informoval Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music, doplnené a upravené DM, Foto: Laco Rychtárik

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.