Tom Jones už tento týždeň roztancuje bratislavskú AXA Arénu NTC. Osobne sa stretne aj s fanúšikmi

Legendárny anglický spevák Tom Jones svojimi hitmi rozozvučí Bratislavu už tento štvrtok. Okrem nezabudnuteľného zážitku z koncertu speváka s charizmatickým hlasom si dvaja šťastlivci odnesú aj spomienky na osobné stretnutie s Tomom Jonesom či spoločnú fotografiu.

Spevácka legenda, ktorá okabátila čas, Tom Jones sa slovenskému publiku predstaví  vo štvrtok 20. 6. 2019 v bratislavskej AXA Aréne NTC, kde budú znieť najznámejšími hity energického Angličana. Prítomní si spolu s majiteľom jedného z najcharizmatickejších mužských hlasov všetkých čias spoločne zaspievajú skladby ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual či Bondovku Thunderball. V štvrtkový večer nebude núdza ani o tanec! Svoje povestné pohyby priamo na pódiu predvedie Tom Jones. Hity ako It´s not unusual či Sexbomb určite strhnú do tanca všetky vekové kategórie. „Veľmi nás tešia ohlasy aj od zástupcov mladšej generácie, ktorí sa na koncert chystajú. Je to dôkaz toho, že Tom Jones je skutočná legenda a oslovil aj mladšie publikum. Jeho spevácky prejav je rovnako úžasný, ako bol v časoch jeho mladosti. Skutočne, a to nielen spevom, vytvára pocit, že popiera zákony času,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN.

Jeho energiu si televízni diváci mohli vychutnať na diaľku vďaka anglickej verzii The Voice, ktorej posledný ročník bol vysielaný približne v rovnakom čase ako česko-slovenský formát. Počas speváckej súťaže Tom Jones ukázal okrem odborného názoru aj svoje ďalšie prednosti. Obrovskú charizmu, talent a chuť zabávať druhých. Svojimi improvizovanými speváckymi vystúpeniami sa dostal pod kožu širokej verejnosti. Po skončení televíznej talentovej súťaže okamžite vyštartoval na turné, pričom svoju koncertnú šnúru započal v Amerike, následne sa presunul do Európy a už o pár dní sa jeho spevu dočká i Slovensko.

“Tom Jones prejavil po zaslaní našej požiadavky záujem o stretnutie so slovenskými fanúšikmi. Keďže je počet Meet&Greet obmedzený, rozhodli sme sa, v spolupráci s dvomi z našich mediálnych partnerov koncertu, usporiadať súťaž,“ informovali zástupcovia VIVIEN. Návody, ako sa do súťaží o stretnutie s Tomom Jonesom zapojiť, všeobecnépodmienky a podrobnejšie informácie o súťažiach sú dostupné na www.expres.sk a www.markiza.sk.

https://www.expres.sk/185666/stretni-sa-s-tomom-jonesom/

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku
2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom
viacerých hudobných ocenení vrátane Grammy, MTV Video Music Awards,  Brit Awards a mnoho ďalších.

Vstupenky na koncert TOM JONES LIVE sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

TOM JONES LIVE /20. JÚN 2019 / AXA Aréna NTC (Bratislava)

Janka Marczelová/VIVIEN/YOUTUBE

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.