Neodolateľne odolné a kvalitné poháre vyrobené na Slovensku si môže vďaka známemu obchodnému reťazcu dopriať každý. Máte ich už doma?

Spoločnosť Lidl už niekoľko rokov kontinuálne posilňuje ponuku lokálnych potravín vo svojich predajniach. Zákazníci sa vďaka tomu môžu tešiť z rôznorodých akčných ponúk od slovenských dodávateľov a nielen to.  Najnovšie reťazec prináša lojalitný program ručne robeného skleneného sortimentu s rodinnou tradíciou – RONA. Od 4. marca až do vypredania zásob môže mať nejedna domácnosť vo svojej kuchyni neodolateľné odolné sety pohárov slovenskej kvality. Navyše, s výnimočnou zľavou až do 70 %.

Spoločnosť RONA sa vďaka svojej produkcii a kvalite radí medzi svetových lídrov v spracovaní skla nielen pre bežnú spotrebu, ale aj pre pokrytie servisu v hoteloch, reštauráciách či leteckých a lodných spoločnostiach. Zloženie ich skla neobsahuje olovo ani toxíny či znečisťujúce prísady. Vzhľadom na to, že Lidl dbá na kroky priateľské k životnému prostrediu a najmä zdravie spotrebiteľov, spolupráca v rámci lojalitného programu s RONOU bola jasná a správna voľba.

https://youtu.be/sBJaTmMXPwU?si=jsMeTiIou4jtV-LQ

Aj preto v ktorejkoľvek zo 164 predajní Lidla na Slovensku zákazníci začiatkom marca nájdu tieto prémiové poháre. Stačí, ak nazbierajú 5 nálepiek a rozhodnú sa pre 1 zo 6 sád. Nálepky obdržia za každých 25 eur svojho nákupu. Prípadne sú pre nich dostupné aj bez nálepiek – v plnej sume.

Zo spolupráce so slovenským výrobcom nápojového skla z Lednických Rovní sa teší aj Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie Lidl Slovenská republika: „Dlhodobo vnímame, že naši zákazníci oceňujú lokálne výrobky či už v podobe potravinového alebo nepotravinového sortimentu. Aj preto sme veľmi radi, že im tento raz môžeme ponúknuť  nadčasové vkusné sety pohárov RONA za dostupné ceny. Navyše, tieto výrobky sú zo skla, ktoré má ekologický profil. Neopomenuteľným faktom ale je, že ide naozaj o kúsky, ktoré sú rýdzo slovenské. Pre našu spoločnosť je podpora slovenských dodávateľov a spolupráca s nimi jedna z kľúčových. Veríme, že náš lojalitný program v tomto prípade prinesie šťastie a spokojnosť ako im, tak aj domácnostiam naprieč Slovenskom.“  

V predajniach Lidla budú k dispozícii malé i veľké poháre na nápoje, destiláty, pivo a v neposlednom rade aj na obľúbené červené či biele víno. Značku, ktorej produkty možno nájsť v Buckinghamskom paláci i v Bielom dome, teraz môže mať naozaj každý. Výhodné tiež je, že sady sú vhodné do umývačky riadu, uchovajú si dlhotrvajúci lesk, sú odolné voči poškriabaniu a tiež nárazom.

Rona (lidl.sk) *ponuka platí od 4.3.2024 až do vypredania zásob

Rona, Poháre na biele víno, Lidl, 5,99 € (+5 nálepiek)

Rona, Poháre na červené víno, Lidl, 5,99 € (+5 nálepiek)

Rona, Poháre na destiláty, Lidl, 4,99 € (+5 nálepiek)

Rona, Malé/veľké poháre na nápoje, Lidl, 4,99 € (+5 nálepiek)

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na stránkach www.lidl.sk, www.spolocenskazodpovednost.sk  a na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko

Instagram: https://instagram.com/lidlsk/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ

TikTok: https://www.tiktok.com/@lidlsk LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.