Ružinovské fašiangy oživia Trhovisko Miletičova tradíciou a gastronómiou

Ružinov sa pripravuje na tradičné fašiangy na najznámejšom trhovisku v Bratislave. Konať sa budú 10. februára 2024 od 9:00 hod. na Miletičke. Ružinovské fašiangy prinesú kultúrny program pre všetkých návštevníkov, zahŕňajúci domáce zabíjačkové špeciality a ukážku výroby mäsových výrobkov.

"Trhovisko Miletičova majú radi nielen Ružinovčania, ale ľudia z celej Bratislavy. Som preto rád, že Ružinovské fašiangy sa konajú práve na Miletičke. Je to pre nás všetkých príležitosť stretnúť sa a zažiť niečo príjemné na mieste, bez ktorého si mnohí z nás sobotné dopoludnia ani nedokážu predstaviť," uviedol starosta Ružinova, Martin Chren.

Zdroj: CULTUS Ružinov

Program plný chuťových zážitkov

Jeden z hlavných ťahákov Ružinovských fašiangov bude bohatý výber domácich zabíjačkových špecialít od Urbánek - Mäso Lahôdky, ktoré vám potešia chuťové poháriky. Návštevníci budú mať príležitosť ochutnať tradičné mäsové výrobky a sledovať ukážky ich výroby priamo na mieste.

Táto časť programu sľubuje nezabudnuteľné zážitky pre všetkých gurmánov a milovníkov tradičnej slovenskej kuchyne.

Kultúrna lahôdka

Okrem toho bude návštevníkom ponúknutý aj kultúrny program s účasťou skvelých hudobných skupín. Na pódiu sa predstavia talentované kapely ako Gipsy Čáve a Bukasový masív. Tieto skupiny prinesú do Ružinova energickú hudbu a pohyblivé tóny, ktoré spríjemnia atmosféru a poskytnú návštevníkom príležitosť vychutnať si autentickú hudbu z rôznych hudobných žánrov.

Výnimočné tanečno - hudobné vystúpenia v podaní FS Karpaty a FS Devín, plné folklóru a tradícií, dodajú podujatiu autenticitu a veselú atmosféru.

Zdroj: CULTUS Ružinov

Takže, nech už ste milovníkmi tradičných jedál, hudby alebo proste chcete zažiť príjemný deň s rodinou a priateľmi, Ružinovské fašiangy sľubujú všetko toto a ešte viac! Nezabudnite si rezervovať 10. februára 2024 v kalendári, pretože tento deň bude plný radosti, zábavy a slovenskej kultúry.

Viac informácií na www.cultusruzinov.sk.

Tešíme sa na vašu účasť na Ružinovských fašiangoch a spoločne si užime tento jedinečný zážitok!

Program:

09:00 - FS Devín

10:00 - FS Karpaty - fašiangový sprievod

11:30 - Bukasový Masív

13:00 - Gipsy Čáve

Podujatie podporili

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov a Trhovisko Miletičova

Facebook: @cultusruzinov | Instagram: @cultusruzinov | web: www.cultusruzinov.sk

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.