Nemáš sa s kým hrať? Je tu Bublinka

Skladby pre deti patria k najpopulárnejším formátom na slovenskom trhu. K výpočtu viacerých vynikajúcich interpretov sa pripája aj nový projekt Bublinka, ktorá pred pár dňami vydala novú skladbu Ham Ham.

Nový projekt Bublinka je postavený na hravých a jednoduchých textoch pre deti, spolu s autorskými hudobnými podkladmi. „Mám rada všetky deti, veľmi rada sa hrám, no najradšej zo všetkého spievam. Preto prichádzam medzi vás, aby sme sa spolu naučili nové piesne a zabávali sa," prezradila Bublinka.

Zaiste takmer každý rodič pozná tie chvíle, kedy dieťa nemá zrovna chuť a náladu na pripravenú stravu. Neraz je to práve v prípade, kedy pred ovocím preferujú koláč či čokoládu alebo brokolicu obchádzajú skutočne na široko. Ovocie a zelenina pritom patria do každého zdravého jedálnička. Bublinka teda prichádza so skladbou stvorenou pre tieto chvíle.

„Leto je ako stvorené na to, aby sme si zašli do záhradky a osviežili sa tam nejakým čerstvým ovocím a zeleninou. Aby sa vám lepšie chrumkalo, pripravila som si pre vás pieseň Ham Ham aj s videoklipom,“ povedala Bublinka o svojej novinke.

Novinka Ham Ham nie je ojedinelou skladbou v novom detskom projekte. Už pred časom Bublinka uviedla svoju predstavovaciu skladbu s názvom rovnomenným názvom Bublinka. Táto nová postava v detskom svete sa rada smeje, spieva a hrá sa. Začala sa bublinková party 😊

Videoklip ku skladbe Ham Ham pripravil Pierre Lexis a Timotej Tahotny. Skladbu pre deti pripravili Nikola Kasalová, Zuzana Šťastná a Tomi Popovič.

rNUlife.sk / Andrea Čurná, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.