Emma Drobná zverejnila videokilp k novej piesni HAWAII

Jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok Emma Drobná vydáva v týchto dňoch nový singel s názvom Hawaii

Sú to približne dva roky od vydania jej druhého štúdiového albumu Better Like This, z ktorého sa dodnes hrá hit Yeah Baby! a ktorý sa dlhé týždne objavoval v slovenskej TOP 100 Airplay hitparáde.

Minulý rok Emma naspievala aj duet Naše hriechy s Adamom Ďuricom, ktorý sa objavil na jeho albume.  Posledné roky strávila veľa času hlavne cestovaním s jej partnerom, bývalým futbalistom Filipom Šebom, s ktorým tvoria šťastný a harmonický pár. Nedávno si užívali dovolenku na Hawaji a práve tam vznikla nová skladba. 

„Asi tým veľmi neprekvapím, keď poviem, že nápad na skladbu vznikol na Hawaji. V texte opisujem momenty, ktoré som tam naozaj prežila. Raz večer som nemohla zaspať, tak som si sadla po polnoci na pláž k oceánu. Všade bola tma, všetci dávno spali a ja s pohárom šampanského medzi drobnými kvapkami dažďa, som počúvala len šum oceánu. Presne to sa stalo a presne o tom som začala písať text. Bol to zvláštny pocit pokoja, ktorý si budem navždy pamätať. Samotný sen v texte nepopisujem do detailov, lebo snom niekedy poriadne ani nerozumieme,“ spomína Emma na tvorivé chvíle a dodáva: „V skladbe sa mi  prelína realita so snením a spomínaním na sen, ktorý sa mi vryl veľmi pod kožu.“

K piesni speváčka natočila klip, ktorý má premiéru práve dnes. „Natočil sa pomerne rýchlo od dokončenia skladby. Do siedmich dní sme dali dokopy celý tím ľudí, z čoho som sa veľmi tešila, nakoľko to bolo pre mňa stále ešte všetko veľmi čersté. Spolupracovala som so šikovnými a príjemnými ľuďmi. O produkciu sa postaral Peter Hledík a réžie sa ujal Bohumil „Boyo“ Dohnal. S nimi som spolupracovala už na dvoch predošlých klipoch, takže som vedela do čoho idem a že im môžem plne dôverovať. Kostýmy a fantastickú energiu do natáčania pridal Ferko Mikloško, ktorý sa objaví vo videu a vypomohli aj talentované dievčatá z tanečnej skupiny Ladylicious,“ prezrádza k spolupráci v klipe Emma Drobná.

Vypočujte si Hawaii na digitálnych službách: https://WMCZ.lnk.to/Hawaii

Hudbu k piesni zložili Peter Graus a Tomáš Zubák.

Emma Drobná, rodáčka z Nového mesta nad Váhom, sa do povedomia verejnosti dostala vďaka víťazstvu v súťaži Česko-Slovenská SuperStar 2015. Svoj debutový album You Should Know vydala v roku 2017. Najväčším hitom z neho sa stala skladba Words, ktorá sa v oficiálnom rádiovom prehľade na Slovensku objavovala neuveriteľných 120 týždňov. Na YouTube klip nazbieral dodnes cez 9,1 milióna pozretí. Aj ďalšie piesne z prvého štúdiového albumu ako Smile, Try, Remember úspešne bodovali v playlistoch slovenských a českých rádií. Jej single Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018.

rNUlife.sk / Renáta Tomášová, Warner music / Autor fotky z obalu singla -  Nick Kollar / Autor priložených fotiek – archív Emma Drobná

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.