SPEVÁK PETER LETO SI V NOVOM SINGLI  “VIAC” PÝTA VIAC

Talentovaný hudobník Peter Leto predstavuje svoju novú autorskú skladbu VIAC. Spevák sa v nej nostalgicky vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance, ale aj nové začiatky.

“Inšpiráciou je ten typ pocitov "keď sa niečo končí", a neistota, ktorá s nimi častokrát prichádza.Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť - keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať. “ dodáva Peter

V rámci hudobnej produkcie Peter na skladbe spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Milošom alias Lil’Maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk.

“Spolupráca s Lil'maxxom bola ako vždy perfektná. Páči sa mi, že v hudbe hľadá stále niečo nové. V songu Viac podľa mňa vkusne prepája šťavnatú a bohatú hudobnú produkciu s jednoduchým klavírnym zvukom a motívom. Dobre sa mi na to písal text, tento som mal hotový najrýchlejšie zo všetkých.” spomína spevák

Hoci skladba rotuje už niekoľko týždňov v éteri niektorých slovenských rádii, videoklip si môžeme pozrieť až teraz. Vizuál, na ktorom Peter spolupracoval s Punč Production vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne a to najmä zaujímavými symbolmi ako napr. hrou so zrkadlami. Veď posúďte sami.

Nedávno sme od tohto talentovaného multiinštrumentalistu mohli počuť jeho prvú autorskú skladbu Doliny. Obidve piesne budú súčasťou Petrovho pripravovaného EP, ktoré plánuje vydať už čoskoro. Rozhodne sa máme na čo tešiť.

IG: @peter_letto

rNUlife.sk / TS pripravila: Andrea Turčina, ALL ABOUT MUSIC / Foto: Punč Production

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.