Tomi Popovič a Monika Bagárová v spoločnej skladbe „Karma“, v ktorom si zahral aj obľúbený pár z Love Island

Tomi Popovič len nedávno hudobne produkoval pre Moniku jej emotívnu skladbu „ Vysněná“, ktorú napísala pre svoju dcérku Ruminku. Tentokrát sa dvojica dala dokopy aj v duete, ktorý textovo opisuje, aké sú toxické vzťahy nebezpečné. V skladbe „Karma“ si zahral aj obľúbený párik z Love Islandu!

To, že spolupráca medzi dvoma perfektnými hudobníkmi prináša zlato sme sa mohli dozvedieť už pri tracku Vysněná. Skladba obehla internetom a momentálne vizuál k tejto skladbe má už skoro 2 milióny zhliadnutí. Pokračovanie tejto výbornej spolupráce sme sa dočkali pri novinke Karma, v ktorej sa konečne predstavil aj autor hudby Tomi Popovič! Skladba dostala aj prepracovaný vizuál, o ktorý sa postaral Juraj Škula a Michal Furda,mix a master tejto novinky sa postaral známyproducent Filipian.

Text skladby dotvára aj príbeh videoklipu, v ktorom si strihli rolu Gabriela Gašparová a Petr Havránek, ktorých môžeme poznať z relácie Love Island!

"Idea o spolupráci s Monikou Bagárovou vznikla už dávnejšie, pričom nám COVID prerušil nápady o produkcii. Song Karma je podľa skutočnej udalosti, pričom rozpráva o toxickom vzťahu medzi mužom a ženou. Rozoberá taktiež formu nevery a rozpráva tiež o citovom vydieraní a šikane, čo je veľmi dôležitá téma pre túto dobu, aby sa ľudia nebáli pohnúť vpred a neostávať v takomto nezdravom prostredí. Veríme, že sa vám song bude páčiť a môžete sa tešiť určite na ďalšie duety", povedal o spolupráci Tomi Popovič.

https://rukahore.ffm.to/bagarova_karma

Instagram:

https://www.instagram.com/bagarovamonika/

https://www.instagram.com/tomipopovicofficial/

FCB:

https://www.facebook.com/Monika.Bagarova.Music/

Merch:

https://shop.rukahore.sk/monika-bagarova

Ruka Hore už vyše deväť rokov vytvára platformu pre všetkých interpretov, ktorí svoju hudbu prinášajú svojim fanúšikom na kvalitnom nosiči. Okrem pravidelného suportu pre umelcov im zastrešuje aj vlastný merch a digitálne streamovacie služby.

https://www.instagram.com/rukahore/

https://shop.rukahore.sk/

rNUlife.sk / Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.