Tomáš Klus vystúpi v Trnave v sobotu 17. júla

Obľúbený spevák, ktorého aj slovenskí fanúšikovia oceňujú pre jeho úprimnosť, autenticitu a skladby, ktoré sa dostávajú pod kožu sa po uvoľnení opatrení predstaví v sobotu 17. júla 2021 na Amfiteátri v Trnave.

To je strašné, nebol som tu viac ako rok,“ povedal Tomáš Klus, ktorý na Slovensku vystúpi v Trnave (17.7.) a v Pezinku (3.9.). Okrem osvedčených hitov sa diváci môžu tešiť aj na živé slovenské premiéry skladieb z nového albumu ČAUČESKU, ktorý Tomáš Klus vydal digitálne na konci apríla tohto roka. Český pesničkár je dobre známy aj tým, že sa nevyhýba politickým témam a tento album je tohto dôkazom. „Celé sa to začalo nevinne, jednoducho som písal reflexiu doby a sveta, čo vidím, čo počujem, čo cítim a zrazu som mal piesne na celý album,“ povedal Tomáš.

Pozvánka na koncert: https://www.instagram.com/p/CQ_xExrH7t0

Najdôležitejšie, čo pre seba ako ľudia vieme spraviť je naučiť sa byť spolu a byť spolu,“ tvrdí spevák, ktorý v týchto dňoch už koncertuje v Českej republike a užíva si prítomnosť živého publika. „Zaznie od všetkého trochu. Teraz ešte tvorím svoj popový album, ktorý vyjde na jeseň alebo tesne pred Vianocami,“ prezradil Tomáš Klus o obsahu koncertov na Slovensku.

Tomáš Klus je zaručeným zdrojom dobrej nálady, inšpirácie a neskutočnej energie. Svojím fanúšikom sa venuje na maximum a tí mu to vracajú naspäť. Jeho obľúbený vstup medzi divákov a improvizovaná tvorba skladieb na mieste koncertu sa tentokrát pravdepodobne pre platné opatrenia neudeje, i tak sa však môžete tešiť na opäť skvelý koncert. „Bude to úplne fantastické. Tešíme sa, že vám budeme hrať,“ odkazuje fanúšikom spevák.

Koncerty turné Tomáš Klus hraje si fanúšikovia užijú v Trnave (Mestský amfiteáter, 17. júla 2021), v Pezinku (Amfiteáter, 3. septembra 2021) a v Nitre (4. septembra 2021). Vstupenky sú v predaji v sieti MaxiTicket.

rNUlife.sk / Andrea Čurná, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.