Tričko ako symbol projektu Avon za zdravé prsia sa mení na nové symboly, charitatívne predmety

Boj za zdravé prsia pokračuje a hneď v úvode prichádzajú žiarivé i veľké zmeny vďaka maličkostiam! Kozmetická spoločnosť sa neustále snaží podporovať ženy, motivovať ich a inšpirovať, aby si uvedomovali svoju výnimočnosť. Dôležitosť zdravia, a teda zdravých prsníkov je jednou z kľúčových tém, ktorej sa Avon venuje dlhodobo. V boji s rakovinou prsníka nepoľavuje ani tento rok a rovno prichádza s novinkou v podobe predaja charitatívnych predmetov. Tie sú súčasťou celoročnej iniciatívy projektu Avon za zdravé prsia, vďaka ktorej je možné prispieť, a tak pomôcť onkologickým pacientkam!

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

To, že Avon nie je len kozmetická značka dávno vieme. Aj keď v roku 2020 celý svet postihla výnimočná situácia, spoločnosť pohotovo zareagovala a okrem iného podporila práve najzraniteľnejšie skupiny, medzi nimi aj onkologické pacientky. Vďaka predaju charitatívnych tričiek za zdravé prsia či špeciálnych setov sa podarilo vyzbierať rekordnú sumu pre OZ Tak trocha inak, a to viac než 34 000 EUR. Aj vďaka podpore známych tvárí a ambasádorov sa podarilo naďalej šíriť povedomie o ochorení rakoviny prsníka ako aj o jeho prevencii, diagnostike i možnostiach liečby.

Kampaň #zazdravaprsa​ AVON ČR

Doposiaľ predstavovalo jediný symbol pomoci onkologickým pacientkam Tričko za zdravé prsia. Tričko bolo vyjadrením podpory ženám a ich rodinám bojujúcim s rakovinou prsníka a tiež krokom ku krajšiemu svetu. Kozmetická spoločnosť sa prispôsobuje celospoločenským zmenám a jej hlavným cieľom je pomáhať kontinuálne počas roka či už formou výziev alebo aktivít zameraných na boj za zdravé prsia. Pridať sa môže každý, kto chce byť súčasťou zmysluplného projektu.

Tento rok Avon prináša jednu zásadnú zmenu – namiesto tričiek za zdravé prsia sa môžete čoskoro tešiť na nové Avon symboly, ktoré budú mať rovnako dobročinný rozmer ako mali tričká. Okrem týchto symbolov prináša kozmetická spoločnosť novinky v podobe charitatívnych predmetov, ktoré tu doposiaľ neboli a taktiež poslúžia na dobrú vec. Ich predaj začína už teraz v marci.  Dostupné budú na www.avon.sk a tiež v katalógu, a to po celý rok. Kozmetický gigant sa tiež zaväzuje, že z každého predaného kusu daruje finančné prostriedky občianskym združeniam a neziskovým organizáciám zameraným na boj proti rakovine prsníka. Predsa aj malé gesto, akým je kúpa charitatívnych predmetov dokáže veľké zmeny.

Prijmite naše pozvanie na unikátnu online konferenciu inšpirovanú ženami CHANGE IS A CHANCE, ktorú moderuje Adéla Vinczeová (Banášová). Predstavíme Vám zaujímavých hostí, odvážne témy a inšpiratívne príbehy! 🙌💗
PROGRAM nájdete na https://www.changeisachance.eu/
Viac informácií už čoskoro! #changeisachance #zmenajesanca

Novinky nepredstavujú len obyčajné predmety či symboly, ich kúpou a nosením ženy vyjadrujú spolupatričnosť, podporu a odhodlanie pomáhať ženám v boji za zdravé prsia. V boji za šťastný a plnohodnotný život bez zdravotných komplikácií. Spolu tak môžeme vytvoriť lepšie miesto na život.

Esencia jari zachytená v kozmetických novinkách od Avonu v aktuálnom katalógu : https://avononline.avon.sk/elektronicka-verzia-katalogu/

Online konferencia inšpirovaná ženami CHANGE IS A CHANCE : https://www.facebook.com/events/123495199684752/

VIAC NA: www.avon.sk

rNUlife.sk / Jana Gregušová, SKPR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.