Fiedlerski páli hit za hitom a vydáva singel blackhole i s videoklipom

Fiedlerski nelení a po svojom januárovom hite  Pápá s Benom Cristovaom a Stein27 a s ktorým sa mimochodem stále drží v trendoch na Youtube a v Top Hits na Spotify, vydáva februárový  singel Black hole, na ktorom spolupracoval so  speváčkou  Annabelle a britským rapperom V. I. CVideoklip si už môžete pozrieť na YouTube a singel je dostupný na všetkých streamovacích platformách.

Black hole je pohodová feel-good skladba, s o trochu menej  pohodovým obsahom. „Je to doslova o černý díře, do který se můžeme nevědomky dostat, když setrváváme ve špatnym stereotypu, co nás postupně rozkládá“  vysvetľuje Annabelle. Ku speváčke sa v druhej slohe pridáva britský rapper V. I. C, ktorý je pod menom @hellovicco stúpajúcou  Instagramovou a TikTokovou hviezdou v Británii. 

Videoklipu sa už tradične ujal režisér Ondřej Kudyn, ktorý s fiedlerskim začína tvoriť nerozlučnú kreatívnu dvojicu. „Celý klip je takovým únikem ze stereotypu,“ popisuje Kudyn. „Orámování noční scénou představuje onu black hole, zatímco uvnitř je klip plný radosti, která vyplývá ze zpěvu.“  Zároveň dodáva: „S Fiedlerski a Annabelle rád pracuju, jsou super kombinace a světový zvuk se točí nejlíp.“ 

STREAMING

https://www.instagram.com/fiedlerski/

https://www.instagram.com/annabelle_sound/

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal Music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.