Populárny český spevák Marek Ztracený sa nenechá kopať do zadku! Predstavuje nový videoklip

Marek Ztracený, video Když tě život kope do zadku

Marek Ztracený je aktuálne najväčším českým hitmakerom a showmanom. Jeho najnovší album Planeta jménem stres vyšiel tento rok vo februári, hneď po vydaní získal zlatú platňu, blíži sa  k platinovému oceneniu a priniesol prvý obrovský hit Tak se nezlob.  Teraz vychádza ako ďalší singel z albumu obľúbená skladba Když tě život kope do zadku, ku ktorej vznikol i videoklip s hviezdnym Karlom Rodenom.

Pieseň Když tě život kope do zadku predstavuje Mareka Ztraceného v jeho úspešnej autorskej polohe - chytľavá melódia a text so schopnosťou osloviť nielen Marekovu početnú fanúšikovskú základňu.

Ztracený, Roden, video Když tě život kope do zadku

Vo februári Marek usporiadal zásadnú hudobnú udalosť tohto roka. Dvakrát za sebou vypredal O2 arénu a tieto jedinečné koncerty ocenili desaťtisíce fanúšikov. O tri mesiace neskôr ohlásil svoje turné Restart 2021 po najväčších halách v Čechách a na Morave a zároveň i dvojnásobný návrat do O2 arény. V rámci pripravovaného turné urobil mimoriadne gesto a venoval 20 000 vstupeniek policajtom, zdravotníkom, hasičom a všetkým, ktorí riskovali svoje zdravie pre zdravie ostatných v boji s koronavírusom. Celé halové turné Restart 2021 bolo vzápätí takmer úplne vypredané a aktuálne ostávajú posledné vstupenky do Ostravar Arény a pražskej O2 arény.

Než predstaví svoju unikátnu šou na českých halových pódiách, rozhodol sa Marek čakanie skrátiť a pripravil výpravný klip v hlavnej roli s Karlom Rodenom. O réžiu sa postaral Martin Linhart zo 68 pictures.

„Když tě život kope do zadku je jedna z najpozitívnejších piesní, čo som napísal a nie náhodou som ju predstavil v posledný deň prázdnin. Od teraz nás život zase bude trochu viac kopať do zadku a hovoril som si, že pozitívne piesne budeme potrebovať. Navyše je to z nového albumu moja najobľúbenejšia, čo sa týka živého hrania. V novom klipe exceluje asi najväčší herec súčasnosti Karel Roden, ktorého sa mi podarilo presvedčiť na jednej z jeho schôdzok, kam som sa netaktne votrel - než sa stihol nadýchnuť, spustil som a povedal mu, ako veľmi stojím o to, aby hral v mojom klipe. Karel zareagoval fantasticky a po pár dňoch už sme spoločne s Martinom Linhartom a Pavlou Dostálovou zo 68 pictures písali scenár,“ prezrádza o zákulisí vzniku piesne a klipu Marek Ztracený.

Ztracený, Roden, video Když tě život kope do zadku

Marekove videoklipy patria medzi najsledovanejšie v rámci českej hudobnej scény na YouTube, čo potvrdzuje fakt, že predchádzajúci klip Tak se nezlob v dvoch verziách nazbieral viac než 8,5 milióna vzhliadnutí, čo z neho robí najúspešnejší český domáci videoklip roku 2020. A teraz prichádza čas na novinku Když tě život kope do zadku…

rNUlife.sk / Adriána Čahojová, SUPRAPHON

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.