Meky bude online, na DVD aj v exkluzívnom boxe

Miro Žbirka myslí na fanúšikov aj v týchto neľahkých časoch a má pre nich samé exkluzívne správy. Dokumentárny film režiséra Šimona Šafránka MEKY bude od 2.12.2020 už aj na Slovensku legálne dostupný online. V čase, keď sú kiná zatvorené, alebo len polootvorené, tak prichádza jedinečná možnosť ako si cez oficiálne platformy stiahnuť, alebo zhliadnuť tento divákmi navštevovaný a odborníkmi oceňovaný film. V ten istý deň vychádza MEKY aj na DVD, ktoré  okrem filmu prináša aj špeciálny bonus: doteraz nezverejnený rozhovor - David Žbirka o Mekym.

Film MEKY bude od zajtra online na https://dafilms.sk na itunes a googleplay bude dostupný od 16.12.2020.

Tip na darček pre hudobných fanúšikov THE BEST OF MIRO ŽBIRKA Deluxe Vinyl Box 
V limitovanej edícii 300 kusov vydáva Universal Music začiatkom decembra špeciálny, číslovaný a podpísaný  Deluxe Vinyl Box THE BEST OF MIRO ŽBIRKA. Každý box obsahujem 6 LP (180g vinyl) so 64 vybranými skladbami, fotografiu s autogramom Mira Žbirku, tiež autorom signovaný notový záznam k ostatnej novinke Slovenská a trsátko ( brnkadlo)  Meky. Nahrávky na albume THE BEST OF MIRO ŽBIRKA  boli tohto roku remastrované v legendárnom londýnskom štúdiu Abbey Road, a majú tak súčasný zvuk, ktorý prináša poslucháčom intenzívnejší zážitok..   
EXKLUZÍVNE V PREDAJI TU

Film MEKY bol dostupný online aj vo Veľkej Británii. Anglická premiéra prebehla 12.11.2020 v rámci akcie Made in Prague Festival spolu s online debatou s režisérom a hlavným aktérom filmu. Ďalšou exkluzívnou správou je, že nedávno vydaný 3CD výber The Best of Miro Žbirka s remastrovaným zvukom zo štúdia Abbey Road v Londýne dostane aj vinylovú podobu. V limitovanej edícii 300 kusov vydáva 4.12.2020 Universal Music špeciálny, číslovaný a podpísaný Deluxe Vinyl Box. Bude obsahovať 6LP (180g vinyl), podpiskartu, signovaný notový záznam skladby Slovenská a trsátko Meky.

Slovenské koncerty Cinema Acoustic Tour sú z októbra preložené na nové termíny. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nemenia sa ani miesta koncertov. Uskutočnia sa v historických kinách: 26.1.2021 – Prešov, kino Scala, 27.1.2021 – Martin, kino Moskva a 28.1.2021 Bratislava, Ateliér Babylon. Bratislavský koncert je už vypredaný.

Vstupenky na: https://www.ticketportal.sk/event/Miro-Zbirka-Cinema-Acoustic-Tour

Viac sa dozviete na oficiálnych stránkach  www.zbirka.cz a www.facebook.com/MiroZbirka.

rNUlife.sk / Rado Mešša, pro:messa a Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.