HELENA VONDRÁČKOVÁ natočila klip Ženská pomsta k titulnej piesni českej komédie

Helena Vondráčková natočila klip k titulnej piesni pripravovanej českej komédie režiséra slovenského režiséra Dušana Rapoša s názvom Ženská pomsta. Pieseň zaradila aj na svoj nový album, ktorý plánuje vydať začiatkom septembra.

Premiéra novej českej komédie Ženská pomsta sa blíži tak isto ako aj vydanie nového štúdiového albumu Heleny Vondráčkovej. V klipe k titulnej piesni autorov Leška Wronku a Petra Šišku ponúka osudová žena Helena Vondráčková hlavným hrdinkám rôzne možnosti pomsty neverným manželom. „Ve studiu vládla fantastická atmosféra a myslím, že se přenesla i do samotného klipu k písni,” komentuje klip Vondráčková.

„Videoklip k písni je velice příjemnou pozvánkou do kina, a i když děj filmu neprozrazujeme, ukázali jsme řadu humorných situací, které v něm uvidíte,” doplňuje režisér klipu David Beránek.

Okrem titulnej piesne sa v českej komédii, ktorú režíroval Dušan Rapoš, objaví Helena Vondráčková aj v úlohe zdravotnej sestry, ktorá sekunduje Pavlovi Zedníčkovi. Vedľa hlavných hrdinov Mahuleny Bočanovej, Jany Paulovej, Miroslava Etzlera, Petra Rychlého a Roberta Jaškówa vo filmovej novinke sa objaví už tradične jeho manželka Eva Vejmělková, ďalej Jakub Kohák, Dana Morávková, Adam Mišík, Tomáš Kraus, Michal Kavalčík a Dominika Myslivcová.

Ženská pomsta

Komédia ČR, SR 2020 / 100min.

Réžia, scenár: Dušan Rapoš Scenár, námet: Eva Vejmělková Hrajú: Mahulena Bočanová, Eva Vejmělková, Jana Paulová, Robert Jašków, Miroslav Etzler, Petr Rychlý

Filmová komédia o podvedených ženách, ktoré spojila pomsta neverným manželom. Film je úsmevným pohľadom na mužskú krízu stredného veku a oslavou ženskej solidarity. O tom, ako Ženská pomsta môže byť sladká sa diváci budú môcť presvedčiť v kinách od 10.septembra 2020.

rNUlife.sk / Renáta Tomášová, Warner Music Slovakia

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.