Carmel Paradise prekvapila na móle Bratislavských módnych dní!

Speváčka Carmel Paradise sa minulý týždeň postarala o poriadne prekvapenie. Predstavila sa totiž na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz, no tentokrát nie ako speváčka, ako ju všetci poznáme. Carmel sa tento raz predviedla ako modelka.


Organizátori Bratislavských módnych dní sa rozhodli osloviť ako jednu z modeliek svojej tohtoročnej jesennej edície speváčku Carmel Paradise. Len málokto totiž vie, že sympatická mladá umelkyňa má na konte okrem hudobných aj profesionálne modelingové skúsenosti.

Carmel exkluzívnu pozvánku prijala a pridala sa k modelkám úvodného dňa, v pondelok 16. septembra v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton a tiež záverečného večera vo štvrtok 19. septembra v Kostole Klarisiek v Bratislave.

V pondelok na móle predviedla kúsky z kolekcie CCC Shoes and Bags a Gino Rossi a modely z kolekcie indonézskych módnych dizajnérov Nita Seno Adji a Erdan. Vo štvrtok sa predviedla v modeli tradičnej čínskej módy Qipao a tiež v outfitoch z dielne Kláry Findrovej, Jany Gavalcovej a na záver tiež vo veľkom defilé Richard Rozbora Couture, ktoré uzavrelo celú jesennú edíciu Bratislavských módnych dní.

Ako prezradila, čas strávený v zákulisí BMD a miesto na móle boli pre ňu príjemnou zmenou. „Cítila som sa dobre a obidva dni som si užila. Ďakujem organizátorom za pozvanie a za príjemnú spoluprácu. Prvý večer boli zaujímavé veľmi umelecké indonézske modely a posledný večer bolo zaujímavé predvádzať tradičné čínske šaty,“ vyjadrila sa Carmel, ktorá sa netají tým, že okrem hudby sa chce v budúcnosti profesionálne venovať tiež modelingu.

21-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. V roku 2016 vydala svoje prvé EP DREAMGIRL a v súčasnosti pracuje na debutovom albume. V máji 2019 vydala svoj posledný singel Smoke Break a aktuálne pracuje na novom jesennom singli.

Adriána Čahojová/DM

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.