Yael, Puerto a Erika Rein zverejnili videoklip k piesni Palmový raj

Illuminate Production vydáva vždy 23. deň v mesiaci nový videoklip jednému z interpretov, ktorých zastupujú. Tento mesiac si pripravili sviežu novinku Palmový raj v podaní všetkých troch interpretov. Reč je o Puertovi, Yaelovi a Erike Rein.

Skladba vznikla v decembri minulého roka a bude súčasťou Puertovho pripravovaného EP Expanzia. Text, ktorý napísal Puerto je vyjadrením kolobehu života interpreta, zážitkov a skúseností, s ktorými sa stretávajú každý deň. "Hudba je pre mňa ako palma na duši a skladba Palmový raj je pre mňa celý ten proces výroby hudby a ľudí, ktorí sa na jej výrobe podieľajú," uvádza Puerto.

Materiál použitý vo videoklipe sa zbieral niekoľko mesiacov na rôznych lokáciách pri niekoľkých produkciách, akciách a výletoch, ale aj pri každodennom živote interpretov. Vo vizuále môžeme vidieť nielen všetkých interpretov v netradičných záberoch a prirodzených situáciách, ale aj samotných členov tímu s ich blízkymi. Videoklip je obohatený o autentické zábery z kamier telefónov jednotlivých interpretov a ľudí z Illuminate Production, ich spoločných zážitkov a ciest. O videoklip sa postarali Martin Miko, Patrik Molnosi a Richard Wagner.

rNUlife.sk / Peter Zajíc z Illuminate Production

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.