WINGS FOR LIFE WORLD RUN V 7 SLOVENSKÝCH MESTÁCH, S APLIKÁCIOU BEŽÍME PRE TÝCH, KTORÍ BEHAŤ NEMÔŽU

Wings for Life World Run štartuje v nedeľu 9. mája 2021 a vy si už teraz môžete vyberať až zo siedmich slovenských lokalít. Pridajte sa v novom roku ku globálnemu charitatívnemu behu a podporte tak dobrú vec. Vzdialenosť, ktorú odbehnete, nerozhoduje. Či už prejdete 5 kilometrov, alebo zabehnete polmaratón, pri tomto podujatí ide najmä o jeden spoločný cieľ. Tým cieľom je podpora neziskovej organizácie Wings for Life, ktorá hľadá spôsob ako vyliečiť poranenú miechu. Aby na ďalších ročníkoch mohli s nami behať aj tí, ktorí teraz behať nemôžu.

Do ôsmej edície Wings for Life World Run sa zatiaľ stihlo zapojiť sedem slovenských miest a vy sa tak v máji môžete postaviť na štart organizovaných app runov v Bratislave, Senici, Trnave, Piešťanoch, Žiline, Vysokých Tatrách a v Košiciach. Na 500 účastníkov zo Slovenska čaká pri registrácii aj funkčné bežecké tričko. Ak si chcete World Run odbehnúť sami na vašej obľúbenej trase, registrovať sa dá aj na individuálny app run.

Wings for Life World Run Voucher

DARUJTE POD STROMČEK KÚSOK DOBRA A MOTIVÁCIE

Chceli by ste na Vianoce potešiť bežca, alebo motivovať nebežca? Darujte im poukaz na beh aj s venovaním, ktorý urobí radosť hneď niekoľkokrát. Vy budete mať parťáka na beh, zmysluplným darčekom potešíte rodinu alebo kamarátov a takýmto spôsobom ešte aj pomôžete nadácii Wings for Life. Vďaka registráciám a príspevkom z celého sveta mohla už nadácia podporiť viac ako 200 výskumných projektov a klinických štúdií, ktoré hľadajú spôsob ako liečiť poranenú miechu.

Mihai Stetcu – Red Bull Content Pool

NA ŠTARTE NEBUDÚ CHÝBAŤ ANI SLOVENSKÍ ŠPORTOVCI

Ôsmy ročník plánujú opäť podporiť aj Štefan Svitko, Jakub Grigar, Jana Dukátová, Gabriel Švajda alebo Zuzana Vráblová, ktorá je zároveň aj organizátorkou behu v Piešťanoch. V máji o 13:00 hod. vyštartujete nielen s nimi, ale s celým svetom a stanete sa tak súčasťou jedného z najväčších charitatívnych behov. Štartovné na app run je 15 eur a v plnej výške ide priamo nadácii Wings for Life. Aplikáciu si môžete stiahnuť cez App Store alebo Google Play.

Pridajte sa 9. mája 2021 k svetovému behu bez cieľovej čiary aj vy!

Viac info nájdete na redbull.sk/worldrun a wingsforlifeworldrun.com.

Lukas Wagneter Red Bull Content Pool

BEH WINGS FOR LIFE WORLD RUN A NADÁCIA WINGS FOR LIFE

Wings for Life World Run sa každý rok beží v máji v rovnakom čase a na celom svete. V niektorých krajinách práve vychádza slnko, v iných sa beží potme, no vždy s rovnakou myšlienkou – bežať pre tých, ktorí behať nemôžu. Sto percent z každého štartovného poplatku a príspevku ide priamo neziskovej nadácii Wings for Life. Tá už od roku 2004 podporuje výskumné projekty, ktoré hľadajú spôsob liečby poranenej miechy, aby tak pomohli miliónom ľudí odkázaných na invalidný vozík. V roku 2018 sa vedcom zo Švajčiarska podaril prelomový pokrok vo výskume, vďaka klinickej štúdii STIMO. Za uplynulých 16 rokov podporila nadácia celkovo 239 projektov v 13 krajinách.

rNUlife.sk / Red Bull PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.