DANIEL LANDA vydáva novú pieseň Ukolébavka po dvoch rokoch, čo je predpoklad, že vyjde nový album

„Tahle píseň vyjadřuje můj pocit ze současné doby a směru, kam míříme. Nebo vlastně, kde už pomalu jsme. Je to varování a už je na každém, jak s tím naloží,“ komentuje Landa posolstvo obsiahnuté v skladbe s veľmi poetickým názvom, v slovenskom preklade "Uspávanka".

Pieseň zložil a zaranžoval s Tomy Krylom (gitary), Markom Žežulkom (bicie), Martinom Ivanom (basgitara), Jiřím Vopavom (husle) a Ondřejom Klímkom (flauty, saxofón a dychový syntetizátor). Za klávesy si sadol on sám. V piesni ho doprevádzal detský zbor Coro Piccolo pod vedením Jany Galíkovej. O nahrávku, mix a mastering sa postaral Jan Zázvůrek.

Daniel Landa je rockový spevák, skladateľ, textár, scenárista, producent, herec, boxer, automobilový závodník a mentálny kouč. Svoju hudobnú dráhu začal v skupine Orlík, ktorá sa po vydaní svojho druhého albumu rozišla a Landa od tej doby vystupuje ako sólový umelec. Na svojom konte má veľa ocenení v anketách popularity a Zlatých, Platinových a Multiplatinových platní. Ako muzikálový autor debutoval s Krysařom, jeho zatiaľ posledným muzikálom je Klíč králů. Ako herec sa objavil napr. vo výrazných úlohách vo filmoch Černí baroni a Proč? Jeho poslednou filmovou postavou bol Alex v jeho filme Tacho a v televízii postava Emanuela Moravca v diele Den po Mnichovu z TV série České století.

Daniel Landa v novém singlu marně volá: "Hoří horizont ...

Ukolébavka na digitálnych službách: https://WMCZ.lnk.to/Ukolebavka

https://www.daniel-landa.cz/

https://www.facebook.com/daniel.landa.33671

rNUlife.sk / Renáta Tomášová, Warner Music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.