Slávnostný galavečer 16. ročníka udeľovania ocenení Slovenka roka 2024 odvysiela naživo RTVS

Anketa Slovenka roka je prestížnym projektom, ktorého hlavným cieľom je čo najlepšie zviditeľniť ženy podieľajúce sa na raste krajiny. Objavuje a oceňuje v deviatich kategóriách ženy, ktoré sú uznávané odborníčky vo svojich profesiách, v oblasti umenia, zdravotníctva, vedy, športu, vzdelávania a tiež ženy, ktoré venovali svoju energiu charite a pomoci iným. RTVS v piatok 21. júna o 20.30 h na Jednotke odvysiela priamy prenos z galavečera Slovenka roka 2024, na ktorom budú odovzdané ocenenia.

Už v piatok 21. júna sa v atraktívnom prostredí v priestoroch Slovenskej filharmónie v bratislavskej Redute uskutoční galavečer Slovenka roka 2024, počas ktorého budú odovzdané ocenenia deviatim dámam za prínos pre rozvoj Slovenska.Anketa Slovenka roka vstupuje tohto roku do 16. ročníka svojej existencie. Za toto obdobie predstavila takmer 400  dám, ktoré svojimi príbehmi iniciovali a motivovali ostatné Slovenky. Vedeli skĺbiť pracovné povinnosti s povinnosťami rodiny, čo nie je jednoduché a dokázali vytvoriť hodnoty pre kultúrny, spoločenský, hospodársky, vedecký život a ovplyvniť našu spoločnosť.

„Teší ma, že RTVS aj tento rok prinesie divákom jedinečný galavečer ankety Slovenka roka, ktorá každoročne oceňuje výnimočné dámy, ktoré výrazne prispievajú rastu a reprezentácii Slovenska v rôznych oblastiach. Všetkým nominovaným dámam v deviatich kategóriách držím palce a zvlášť dvom našim kolegyniam z RTVS, ktoré sú nominované v kategórii Média a komunikácia. Spravodajstvo a publicistiku reprezentuje Marta Jančkárová a šport Marianna Ďurianová. Teším sa na piatkový večer, ktorý bude opäť dôstojnou oslavou veľkého prínosu žien pre našu spoločnosť,“ vyjadril sa generálny riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj.

Diváci sa môžu tešiť na bohatý program plný zaujímavých vystúpení. Večerom budú spevádzať Simona Simanová a Juraj Bača. V programe galavečera vystúpia Mária Čírová, Karol Csino, Slovenské divadlo tanca v špeciálnej choreografii Jána Ďurovčíka, skupina Elán, folklórny súbor Šarišan, nezabudnuteľné skladby Hany Zagorovej z muzikálu Biograf láska a ďalší.

Jednotka RTVS odvysiela priamy prenos z odovzdávania cien 16. ročníka ankety Slovenka roka v piatok 21. júna o 20.30 h.

O ankete Slovenka roka 2024

Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS vyhlasujú 16. ročník ankety SLOVENKA ROKA 2024.

Anketa Slovenka roka je prestížnym projektom, ktorého hlavným cieľom je čo najlepšie zviditeľniť ženy podieľajúce sa na raste krajiny. Objavuje a oceňuje v deviatich kategóriách ženy, ktoré sú uznávané odborníčky vo svojich profesiách, v oblasti umenia, zdravotníctva, vedy, športu, vzdelávania a tiež ženy, ktoré venovali svoju energiu charite a pomoci iným.

Anketa Slovenka roka vstupuje tohto roku do 16. ročníku svojej existencie. Za toto obdobie predstavila takmer 400  dám, ktoré svojimi príbehmi iniciovali a motivovali ostatné Slovenky. Vedeli skĺbiť pracovné povinnosti s povinnosťami rodiny, čo nie je jednoduché a dokázali vytvoriť hodnoty pre kultúrny, spoločenský, hospodársky, vedecký život a ovplyvniť našu spoločnosť.

NOMINOVANÉ DÁMY

Hlasovať môžete ešte do zajtra, t.j. do 20. júna 2024 – 12:00 prostredníctvom SMS na číslo 7400 v tvare SR 1 – 27, kupónmi z týždenníka Slovenka alebo Online na www.slovenkaroka.sk/hlasovanie .

Cena SMS je 1 eur s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť goodgames, s.r.o.

Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, tak pošlite SMS v tvare SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7400

Facebook

Slovenka roka

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.